Rusko: MOSKVA - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Rusko: MOSKVA

1 580 Kč
12.10.2018 11:38 5 komentářů

Výhodné letenky do zimní Moskvy má právě v nabídce Pobeda.
 

Na své lince z Bratislavy do Moskvy dala do prodeje výhodné letenky na desítky termínů přes celou zimu. Za zpáteční letenku zaplatíme 4 466 rublů, po započtení 2% poplatku se dostaneme na cenu 4 555 rublů, což je v přepočtu 1 580 Kč. Příkladem uvedeme kratší termíny 6.2. – 10.2. nebo 6.3. – 11.3., delších termínů je k dispozici víc než dost. V nabídce jsou také odlety z Karlových Varů, u kterých se cena pohybuje okolo 2 070 Kč.
 
Letenky s Pobedou rezervujte zde
 


U evropských nízkonákladovek už jsme si trochu odvykli odškrtávat předem zatrhnuté pojištění a služby, takže pozor během rezervace. Za zmínku stojí rovněž zavazadlová politika.
V ceně letenky je jedno příruční zavazadlo nebo spíše příruční „věc“ do součtu rozměrů 75 cm (například 35x20x20 cm), která má navíc dané omezení. V ceně nově již není odbavené zavazadlo, to ale pořídíme do 10 kg na zpátečním letu za 1 000 RUB (360 Kč).

Moskva Vnukovo

Z moskevského letiště Vnukovo můžete využít adrenalinovou jízdu taxíkem, případně stopem, který je v Rusku tradičně rozšířen. Pokud se chcete držet konvenčního druhu dopravy, doporučuji využít Aeroexpress. Vlak jezdí ve špičce každou půlhodinu, mimo ni každou hodinu. Jednosměrná jízdenka stojí 420 RUB, což je asi 150 Kč.
Do Ruska jsou potřeba víza, která pořídíme i se zvacím dopisem za přibližně 2 000 Kč, pokud si vízum zařídíme sami, více info zde

PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Mirka napsal(a):

  Dobrý den,
  mám zaplacené letenky s POBEDOU, do emailu mi přišel pouze jeden e ticket. Na mé dotazy nereagují. Jaké máte zkušenosti s check in on-line, hodnocení společnosti je děs, ale snad to dáme. Uvítám veškeré zkušenosti. Díky Mirka

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, pokud je to z Bratislavy tak je checkin stejně na letišti, jinak let byl bez problémů.

 • Profilový obrázek
  Veronika napsal(a):

  Dobrý den,
  je prosím nutné mať vybavené víza už pri kúpe letenky? Ďakujem

  • Profilový obrázek
   Milan napsal(a):

   Vízum je potřeba až při nástupu do letadla, při nákupu letenky není potřeba.
   Počítej , že cena víza přes agenturu je cca 90 EUR v závislosti na délce vyřizování.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Není.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *