USA: MIAMI - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

USA: MIAMI

9 290 Kč
12.1.2018 9:57 4 komentáře

Levné letenky do Miami pořídíme v nabídce Air France.
 

Zpáteční letenky z Vídně do Miami jsou v nabídce Air France dostupné za 9 290 Kč. Letenky s přestupem v Paříži pořídíme na jarní a potom na podzimní termíny.
V nových nejlevnějších tarifech Air France nenajdeme odbavená zavazadla. V ceně jsou tak jen 2 příruční zavazadla, respektive jedno standradní zavazadlo do 10 kg a jedna příruční věc do 2 kg.
 
Letenky z Vídně do Miami rezervujte zde
 

Jak do Vídně?

Do Vídně se dopravíte pohodlně vlakem i autobusem. Vzhledem k tomu, že výhodné jízdenky Wien Spezial byly od ČD řádně ořezány, vyplatí se spíše autobus. Regiojet navíc nabízí denně až 10 spojů, servis na palubě a i noční spoj. Z Brna na letiště ve Swechatu navíc vyjde jízdenka na 340 Kč, nově jsou v nabídce také vlakové spoje s přestupem na autobus směr letiště.

Ubytování Miami
Nejlevnější ubytování najdete zde
Rezervovat
Chystáte se navštívit USA? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Andrea napsal(a):

  Ahoj, chystá se také nějaká podobná pěkná akce na letenku na (jiho)západní pobřeží USA??? Odkud a kam je pro nás nejvýhodnější letět??? Chtěli bychom letět na přelomu září a října.
  Moc děkuji za radu.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, řekl bych že i na podzim se něco objeví, zatím bych tak ještě počkal a nekupoval.

 • Hanka napsal(a):

  🙂 akce super, ale já už druhý měsíc hledám a nenacházím MIA na červenec 2018 … není něco podobného/zatím vím jen o výhodnějších letech z MIL …ale když by to bylo bližší, jen líp 🙂

  Je naděje, že se cena na červenec dostane v nějaké akci na lepší ceny?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, takhle nízko si myslím, že nepůjdou ale i tak by se něco zajímavějšího objevit mohlo, s nákupem bych tak ještě počkal.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *