USA: MIAMI - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

USA: MIAMI

9 290 Kč
12.1.2018 9:57 6 komentářů

Levné letenky do Miami pořídíme v nabídce Air France.
 

Zpáteční letenky z Vídně do Miami jsou v nabídce Air France dostupné za 9 290 Kč. Letenky s přestupem v Paříži pořídíme na jarní a potom na podzimní termíny.
V nových nejlevnějších tarifech Air France nenajdeme odbavená zavazadla. V ceně jsou tak jen 2 příruční zavazadla, respektive jedno standradní zavazadlo do 10 kg a jedna příruční věc do 2 kg.
 
Letenky z Vídně do Miami rezervujte zde
 

Jak do Vídně?

Do Vídně se dopravíte pohodlně vlakem i autobusem. Vzhledem k tomu, že výhodné jízdenky Wien Spezial byly od ČD řádně ořezány, vyplatí se spíše autobus. Regiojet navíc nabízí denně až 10 spojů, servis na palubě a i noční spoj. Z Brna na letiště ve Swechatu navíc vyjde jízdenka na 340 Kč, nově jsou v nabídce také vlakové spoje s přestupem na autobus směr letiště.

Chystáte se navštívit USA? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Markéta napsal(a):

  Dobrý den,
  plánujeme cestu do Miami 8., 9.9.2018 odlet a návrat 21., 22.9.2018. Ideálně z Vídně, nebo Prahy, 2 dosp.+ 1 dorost. 14 let. Je lepší koupit letenky teď, nebo se vyplatí počkat?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, už bych moc nečekal že se budou objevovat akce na začátek září, takže spíše rovnou booknout.

 • Andrea napsal(a):

  Ahoj, chystá se také nějaká podobná pěkná akce na letenku na (jiho)západní pobřeží USA??? Odkud a kam je pro nás nejvýhodnější letět??? Chtěli bychom letět na přelomu září a října.
  Moc děkuji za radu.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, řekl bych že i na podzim se něco objeví, zatím bych tak ještě počkal a nekupoval.

 • Hanka napsal(a):

  🙂 akce super, ale já už druhý měsíc hledám a nenacházím MIA na červenec 2018 … není něco podobného/zatím vím jen o výhodnějších letech z MIL …ale když by to bylo bližší, jen líp 🙂

  Je naděje, že se cena na červenec dostane v nějaké akci na lepší ceny?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, takhle nízko si myslím, že nepůjdou ale i tak by se něco zajímavějšího objevit mohlo, s nákupem bych tak ještě počkal.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *