Skupiny létají s Honzou

MALLORCA za pětistovku

538 Kč
17.9.2020 16:10 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Vzhledem k aktuální situaci pořídíme levně letenky z Prahy na Mallorcu.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Palmy pořídíme na všechny zbývající zářijové termíny za 538 Kč. Pokud tak hledáte destinaci na poslední chvíli a nevadí vám test, letenky se mohou hodit. V ceně letenek od Ryanair máme příruční zavazadlo 40x25x20 cm.
Příkladem letenky na 18.9.2020 – 21.9.2020.
 

Letenky z Prahy na Mallorcu
18.09.2020 – 21.09.2020

 

Mallorca během koronaviru

Pro cesty do Španělska je potřeba vyplnit formulář, který si s vytištěným QR kódem přinesete k odletu. Při sjednávání cestovního pojištění je potřeba vybírat pojišťovnu, která kryje tato rizika i v zemích pro ČR na červeném seznamu.
Při cestě zpět projdete kontrolou OP (Čechy obvykle ani nezastavují). Následně zavoláte (nově pošlete email/formulář) hygieně, že jdete na test a jeho výsledek pak rovněž pošlete elektronicky na hygienu. Vhodné je si dopředu zarezervovat test – v Nemocnici v HK například po včerejším ranním testu přišel výsledek ještě ten den, cena 1 750 Kč včetně potvrzení (i v AJ).

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *