Skupiny létají s Honzou

MALAGA nově z Ostravy

2 358 Kč
5.12.2023 7:54 9 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Další zajímavou novinku si připravil Ryanair.


Od 3.6.2024 bude irská nízkonákladovka nově létat na lince z Ostravy do Malagy. A ceny nejsou už teď vůbec špatně nastaveny – nejvýhodnější zpáteční letenky pořídíme už za 2 358 Kč. A to klidně na nejvytíženější první týden v červenci. V ceně letenek od Ryanair máme vždy malé příruční zavazadlo 40x25x20 cm.

Lety jsou naplánovány 2x týdně na ideální prodloužený víkend:

 • čt 06:00-09:30 Malaga – Ostrava / 09:55-13:30 Ostrava – Malaga
 • po 17:25-20:55 Malaga – Ostrava / 21:20-00:50 Ostrava – Malaga

Příkladem letenky na termín 4.7.20244 – 11.7.2024. Na rezervaci se dostanete prvním odkazem níže. Jelikož zatím není linka zavedena do vyhledávaní aerolinky, upravovat počet osob a dalších parametrů je potřeba v URL.

Letenky z Ostravy do Malagy
04.07.2024 – 11.07.2024

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • JIŘÍ ŠTEFÁNEK napsal(a):

  Chci se zeptat na cestu zpět z Malagy na Letiště Malaga jak dlouho to trvá, když by se letělo v 6:00 ráno je šance se dostat tak brzo z hotelu na letiště

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den, ano ale jen autobusy, vlak takhle brzo ještě nejezdí.

 • Gabi Valaskova napsal(a):

  Honzi, potrebuji do Malagy od 26.4.-12.5….letiste Ostrava, Katowice, Praha, Viden, Bratislava…je mi jedno. Mohl bys mi neco nabidnout prosim? Pokud mozno primy let.

  • Honza napsal(a):

   Ahoj, s nákupem letenky bych ještě počkal, aktuálně se objevují akce tak maximálně do konce března, nejvýhodnější čas na nákup je obvykle tak 1-3 měsíce před odletem.

 • Veronika napsal(a):

  Černá hora koupeno! Teď už se třesu na Malagu.
  Těch novinek je letos nějak hodně, bude ještě něco? 🙂

  • nadya napsal(a):

   Kdy letíte do Černé Hory? Včera jsem si koupila letenky. Tam z Brna do TIvatu, zpět z Podgorice do Ostravy 18.6. Kdyby se ještě přidala jedna linka, tak by to bylo dost dobré. /Uvažuju o té Chanie s cestovkou v září a odtud skokem na Maltu/ a v říjnu bych vzala tu Malagu? Nějak mi toho přibývá. Ještě chci znovu Varšavu a spojit opět se Slovinskem – předloni byl Piran, teď bych chtěla BLed/.

 • nadya napsal(a):

  Jako fakt? Nová linka?Super, nejprve Černá Hora, už mám zakoupené letenky, a teď Malaga. Ještě něco přibude? Čtvrtek-Pondělí ideální kombinace i letový čas. Na prodloužení léta to bude super.

 • Tomáš napsal(a):

  jak se vám to pls povedlo nastavit? Teď v aplikaci a ani na webu RYA dává OSR pouze STN

  • Honza napsal(a):

   Ve vyhledávání let nenajdete. Ryanair vždy nové linky do systému nahraje a dá se na ně dostat pouze přes upravený odkaz, do dvou dnů se pak obvykle objeví i ve vyhledávání. Takže aktuálně pouze přes ten první odkaz.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *