Skupiny létají s Honzou

MADEIRA z Prahy

3 886 Kč
30.5.2022 11:40 7 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

S dostatečným předstihem jsou dostupné levné letenky na Madeiru.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Funchalu na Madeiře pořídíme s jedním přestupem v Lisabonu už za 3 886 Kč. Přestup navíc můžeme zvolit rychlý kolem hodiny a nebo se v Lisabonu na pár hodin zastavit. Letenky jsou dostupné od konce října 2022 do konce ledna 2023. V ceně máme příruční zavazadlo (55x40x20 cm) a jednu příruční věc (40x30x15 cm).
Příkladem letenky na termín 6.11.2022 – 13.11.2022.
 


 

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Honza K. napsal(a):

  Ahoj, jenom poznámka:
  dnes už i velké společnosti na to kašlou, obědnal jsem si let s KLM/Air France. Zrušili let a nepřišla mě informace ani SMS ani emailem, ještě že se dívám do mobilní aplikace, kde mě automaticky přebokovali na další let. Je to 16 hodinový let, letenka skoro za 30 000Kč a pouze 1 jídlo zdarma. No představoval jsem si, že to bude změna oproti nízkonákladovce, ale Ryanair se tedá chová ke mě lépe.

 • Profilový obrázek
  Petra napsal(a):

  Taky máme velmi špatnou zkušenost, letenky na Azory nám zrušili už 2x, vždy bez jakékoliv informace, prostě kouknete náhodou na booking a zjistíte, že je vše canceled. Vrácení peněz se nám ani jednou nepodařilo domluvit, pokaždé pošlou voucher. Když jsem se ho snažila použít, napsalo mi to „invalid voucher number“ a nazdar. Na emaily ani telefony samozřejmě nikdo nereagoval. Nakonec to dopadlo tak, že jsem narazila na lidi, kteří měli stejnou zkušenost, ale podařilo se jim to vyřešit. Jak? Vouchery TAP záměrně vystavuje na jinou měnu, než za jakou jste koupili letenky. Geolokace webu mi automaticky nabídne lety v českých korunách – přepínač na měnu jsem nikde nenašla. Voucher mi vystavili v USD a nešel na koruny v checkoutu uplatnit – což je dost zásadní chyba, nebo spíš jejich záměr. Musela jsem přes VPN nastavit, že jsem v USA a letenky objednat tímto způsobem, pak už voucher uplatnit šel. Bohužel ale nový let opět zrušili, takže mám stále cca 10 000 Kč ve vzduchu. Nikomu nedoporučuju.

  • Profilový obrázek
   dva napsal(a):

   TAP se se zákazníky vůbec nemaže. Informace žádné, komunikace nulová, …Peníze za zrušené lety jsem z nich dostal až reklamací karetní transakce u mé banky.

 • Profilový obrázek
  LM napsal(a):

  S TAPem velmi spatna zkusenost. Zrusil nam letenky bez jakekoliv informace. Zjistili jsme to nahodou. Pritom na stejny let prodaval letenky dal. Pro komunikaci vas odkazuje na FB chat, kde s vami nekomunikuje. Neodpovedeli na jediny dotaz. Po nekolika tydnech vratili penize za jednu letenku misto za dve. Na reklamaci opet nikdo nereaguje. Bohuzel jsme pak zjistily, ze je to jejich bezna praxe a jsou spousty lidi marne se domahajicich vraceni svych penez.

  • Profilový obrázek
   Honza napsal(a):

   Zjistili jste to před odletem? Nebo až v průběhu dovolené v cílové destinaci na let zpět? Jak jste to případně řešili?

  • Profilový obrázek
   dva napsal(a):

   Zkuste k vydolování (zbytku) peněz od TAP použít reklamaci karetní transakce u vaší banky.

  • Profilový obrázek
   dva napsal(a):

   TAP se se zákazníky vůbec nemaže. Informace žádné, komunikace nulová, …Peníze za zrušené lety jsem z nich dostal až reklamací karetní transakce u mé banky.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *