USA: LOS ANGELES - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

USA: LOS ANGELES

6 955 Kč
19.12.2018 12:57 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Do rezervačních systémů se dostaly další levné letenky do Kalifornie.
 

Tentokrát pořídíme levné zpáteční letenky z Vídně do Los Angeles u Iberie. Na termíny duben – květen jsou dosupné zpáteční letenky s jedním rychlým přestupem v Madridu za 6 955 Kč. Jak jsme si již zvykli, nejlevnější tarify jsou bez odbaveného zavazadla. Letenky budeme rezervovat přímo na stránce aerolinky, kde můžeme rovněž vybrat vyšší tarif se zavazadlem (rozdíl cca 2 000 Kč).
V tabulce níže najdeme také odkaz na kalendář na Pelikánu, který ale zobrazuje trochu jiný routing, dají se podle něj najít ale vhodné termíny.
 


 

 
PS: Pro zobrazení cen v CZK je potřeba si přepnout zemi v horní liště na úvodní stránce webu aerolinky.

Jak do Vídně

Vzhledem k cenám parkování na letišti ve Vídni se vyplatí cestovat na odlet vlakem nebo autobusem. V nabídce jsou s odjezdem z Brna nebo Prahy autobusy Regiojetu přímo na letiště, případně vlakové spoje, ke kterým je přistaven přímý autobus na letiště.
 
Jízdenky na Regiojet rezervujte zde

Chystáte se navštívit USA? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
  • Profilový obrázek
    Zdeněk Šudoma napsal(a):

    Dcera by chtěla v době od 1.2.2019 do 14 až 15.2. 2019 odletět do Mexika za dcerou (mojí vnučkou) na letiště v Cancúnu. Hledá levnou zpáteční letenku z evropských letišť (nejlépe Vídeň, Německo, Belgie). Můžete prosím poradit? Děkuji
    Zdeněk Šudoma

    • Honza
      Honza napsal(a):

      Dobrý den, koukal bych na německé aerolinky – Condor, Eurowings, TUI … obvykle se vyplatí na odlet dojet, ceny jsou pak někde kolem 10 000 Kč.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *