Skupiny létají s Honzou

LONDÝN levně z Prahy

978 Kč
6.2.2023 7:57 6 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V aktuální nabídce Ryanair pořídíme levné letenky do Londýna.

Zpáteční letenky z Prahy do Londýna jsou dostupné už za 978 Kč. Letenky kolem tisícovky jsou dostupné především na březnové termíny 2023. Sestavit si můžeme kratší i delší termín. V ceně letenek od Ryanair máme příruční zavazadlo 40x25x20 cm.
Příkladem letenky v termínu 2.3.2023 – 4.3.2023.


Londýn Stansted

Pro cesty do UK je potřeba vlastnit cestovní pas.
Nejrychlejší spojení z letiště do centra města je Stansted Expressem. Výhodné jízdenky pořídíme při nákupu co nejvíc dopředu a ve skupinových nákupech, kdy se dostaneme k 8 GBP za jednu cestu, standardní cena při nákupu dopředu je cca 13 GBP v jednom směru. Alternativou jsou autobusy – Terravision, National Express nebo Arriva. Jednosměrné jízdenky se obvykle pohybují kolem 10 GBP.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Tomáš Hlúch napsal(a):

  Není to složité, ale doporučuji sledovat oboje naráz, letenky a primárně dostupnost vstupenek do ateliérů, je to hodně obsazené. Dále je to kombinace vlak-metro a kyvadlovka bus zdarma v rámci vstupenky.

 • Markéta Lukešová napsal(a):

  Dobrý den,už nějakou dobu Vás sledují a dovoluji si dotaz. Chtěla bych dceru vzít do Londýna do ateliéru Harryho Pottera,ale nejsem vůbec zkušená takto cestovat, vůbec nemám tušení,jak se z letiště tam dostat,proto se ptám,jestli je možná vaše pomoc. Hezký den Markéta Lukešová

  • Vojta napsal(a):

   Poměrně obsáhle to má Honza popsané zde: https://honzovyletenky.cz/letiste/letiste-londyn-stansted-stn/

   Pro plánování cest po Londýně (např. z ubytování do Warner Bros. / Harry Potter Studio) se dají dobře použít Google mapy (přepnuté na vyhledávání „veřejné dopravy“).

   Před nákupem lákavých levných letenek si ale dopředu spočítejte další náklady. Například zpáteční jízdenka z letiště do Londýna vlakem je 750 Kč na osobu, autobusem cca 500 Kč. Ubytování v Londýně za noc snadno přesáhne cenu letenek.

  • Peta napsal(a):

   Chystam se na to same, chcete se pripojit? 🙂 jen nevim jak vam bez zverejnovani predat kontakt.. kdyby Vam admin poslal muj mail, napiste 😉

  • Kristyna napsal(a):

   Na ofiko strankach je nejlepsi si zakoupit listky https://www.wbstudiotour.co.uk/tickets/, pokud uz je plno ve vasem terminu, tak jedine pak koupit na nejakych jinych strankach od prekupniku. A jinak z letiste se tam dostanete nejlepe taxikem (autem) a nebo budete muset pres Londyn, odtamtud jezdi primo jejich autobus

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den, vstupenky do studií WB se dají koupit buď samostatně nebo s dopravou z centra Londýna, v druhém případě vás doveze až ke studiu autobus přímo z Londýna. V tom prvním je potřeba dojet vlakem z Kings Cross/St Pancras na stanici Watford Junction a odtud pokračovat autobusem přímo do studií.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *