Skupiny létají s Honzou

LISABON po celou zimu

1 835 Kč
9.6.2023 9:34 6 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

easyJet konečně nahrál do systému letenky na lince do Lisabonu i na zimu.


Zpáteční leenky z Prahy do Lisabonu tak pořídíme už za 1 835 Kč. Letenky jsou dostupné od listopadu 2023 do března 2024 a to jak na kratší, tak delší pobyty.
Letenky do Portugalska od easyJet jsou vždy nejlevnější ve chvíli, kdy se nahrají do systému, na nižší cenu se pak už obvykle nedostanou, proto s nákupem neváhejte.
V ceně základního tarifu je zavazadlo 45x36x20 cm.

Příkladem letenky na termín 18.11.2023 – 21.11.2023.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Jiří napsal(a):

  Ahoj. Měl bych dotaz jaký máš názor na spolehlivost easy Jet a Smart Wings? Slyšel jsem že se jejich lety často přesouvají nejen časově v hodinách ale klidně i na jiný den ale mě se tomu nějak nechce věřit.. díky za radu 🤝😉

  • Honza napsal(a):

   Ahoj, přesouvají všechny aerolinky a víceméně stejně. Čím je vzdálenější odlet, tím větší pravděpodobnost změny a je celkem jedno jestli je to easy, Smartwings, Ryanair nebo Wizz Air. Určitě tak nikdy nekupovat nezrušitelné další služby nebo si plánovat návazné lety bez garance.

 • Lenka napsal(a):

  ahoj, mela bych dotaz co delat, kdyz se nam hodi datumy az ke konci tohto zimniho obdobi, tzn. PRG-LIS kolem 16.3. ale navrat LIS-PRG az 25.3. (je to pevny datum, 23.3. fakt nemuzeme :)). Co delat? Ma smysl koupit treba jednosmernou letenku a na zpatecni pockat az easyjet vyda zase letni rad pro 2024? Nebo pockat na celkovou koupi az na to vydani letniho radu? Nebo radsi koukat jinde? Dekuji.

  • Honza napsal(a):

   Ahoj, tohle bych asi risknul a koupil to jen tam, zpet se vzdy bude dat najít i nějaká alternativa třeba do Vídně nebo tak, pokud by náhodou easyjet let zpět nevypsal, ale myslím, že se jim na lince daří hodně dobře, takže se bude vypisovat i dál.

 • Barbora napsal(a):

  Ahoj, objeví se ještě akce od Ryanair na letenky Porto/Lisabon na září až říjen, nebo je nejlepší koupit ihned?
  Díky

  • Honza napsal(a):

   Ahoj, minulý rok toho právě Ryanair moc z Vídně ani Noriberku neměl, takže si myslím, že to nebude nic extra ani letos.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *