Skupiny létají s Honzou

Levně z Prahy do BRUSELU

858 Kč
12.2.2024 15:52 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V nabídce aerolinky Ryanair pořídíme levně letenky do Belgie.


Zpáteční letenky z Prahy do Bruselu jsou dostupné u Ryanair za 858 Kč. Levné letenky pořídíme především na březnové termíny. V ceně letenek od Ryanair je příruční zavazadlo 40x25x20 cm.

Příkladem letenky na termín 16.3.2024 – 21.3.2024.

   

Brusel, Bruggy, Gent, Lille

Let je směřován na nízkonákladové letiště v blízkosti Bruselu – Charleroi. Z letiště odjíždí každých 20-30 minut autobus do Bruselu. Cesta trvá asi hodinu a ceny jízdenek začínají 10 -15 €. Pokud chcete získat tu nejvýhodnější cenu jízdenky na autobus, doporučuje se kupovat lístek s dostatečným předstihem na flibco.com.
Stejná společnost nás pak několikrát denně doveze i do dalších destinací nedaleko letiště jako jsou Bruggy, Genty, Lille nebo Lucemburk.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
  • Martina Maňásková napsal(a):

    Dobrý den, prosím, má někdo zkušenosti s cestou z letiště do Bruggy? A případně dobré ubytování v centru? Moc děkuji. Martina

    • Honza napsal(a):

      Dobrý den, jezdí Flibco, bohužel poslední dobou těch spojů moc není, takže když se nějaký těsně nestihne, je tam dlouhá čekačka.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *