Skupiny létají s Honzou

Levně z Prahy do BARCELONY

1 328 Kč
23.11.2023 14:03 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V aktuální nabídce letenek od Ryanairu pořídíme za fajn cenu letenky do Barcelony.


Zpáteční letenky z Prahy do Barcelony jsou v nabídce za 1 328 Kč. Nejvýhodnější letenky pořídíme především na lednové termíny a to jen na pár dní, ale i klidně na týden. V ceně letenek od Ryanair máme příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm.

Více informací o dopravě, počasí nebo o místech, které navštívit se dočtete zde v článku.

Příkladem letenky na termín 20.1.2024 – 22.1.2024.

Barcelona

Z letiště do města se dá dostat metrem, autobusem MHD, autobusem Aerobus, vlakem RENFE nebo taxíkem. Nejlevnější z těchto variant je autobus MHD linka 46, který jezdí z obou terminálů a jízdá do města trvá cca 45 minut. Zastávka autobusu je před terminály značená jako TMB bus Barcelona a autobus vás doveze až na náměstí Pl. Espanya. Jízdenka stojí 2,4 eura a koupíte ji online nebo u řidiče autobusu, u kterého je možné platit i kartou. Nejrychlejší cesta je příměstským vlakem RENFE, doba jizdí do centra Barcelony je cca 30 minut. Vlaková zastávka je před termínálem 2, z terminálu 1 vlak nejezdí. U vlaku si můžete být jistí dobou jízdí, protože nemá žádné dopravní zácpy, které by jste museli zohlednit. Jízdenka na vlak z letiště do centra Barcelony stojí 4,6 eur. Metrem se dá do města dostat linkou L9 směr Zona Universitaria, která jezdí z obou terminálu. Pokud se chcete dostat přímo do centra města (Pl. Espanya) budete muset přestoupit na linku L1 (přestup v stanici Torrasa) nebo na linku L5 (přestup v stanici Collblanc). Doba jízdy i s přestupem trvá cca 50 minut a jízdenka stojí 5,15 eur.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *