Skupiny létají s Honzou

Levně na jih Itálie do BARI

518 Kč
20.8.2021 11:35 8 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za výhodnou cenu pořídíme aktuálně letenky do Bari.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Bari jsou dostupné u Wizz Air už za 518 Kč. Na nejnižší cenu dosáhnou členové klubu WDC, ostatní si připlatí jen 130 Kč na jednom letu. Letenky pořídíme rovnou na první zářijový prodloužený víkend, v ceně letenek máme příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20 cm.
Letenky jsou dostupné na 4.9.2021 – 7.9.2021.
 

Letenky z Prahy do Bari
04.09.2021 – 07.09.2021

 

Letiště v Bari

Z letiště v Bari se dopravíte do centra nejlevněji autobusem. Linka č. 16 odjíždí od terminálu (od východu směrem k metru) každých 45 minut a jízda do centra jí trvá asi 30 minut. Cena jízdenky se pohybuje kolem 1 €.
Rychlejší dopravou je pak linka příměstského vlaku. K němu se dostanete tubusem za asi 5 minut chůze. Jízda „metrem“ trvá asi 15 minut, je ale 5x dražší – za svezení zaplatíte 5 €.
Po Apulii se pak dopravíte nejlépe linkami vlaku ať už rychlovlakem Frecciargento nebo standardními osobními vlaky za pár eur.
 
Do Itálie můžeme cestovat s AG testem/očkováním/po prodělání nemoci, je potřeba vyplnit PFL formulář a nahlásit se místní ASL. Cesty zpět do ČR jsou aktuálně s příjezdovým formulářem a testem do 5 dní, očkovaným a po prodělání nemoci stačí příjezdový formulář.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Petra napsal(a):

  dobrý den,
  k letenkám od Wizz Air – koupím-li nyní letenku v základu , tak mi nenabízí možnost Wizz Priority . Konkrétně Bari – nemohu již nyní při rezervaci přidat zavazadlo do 10kg. Zřejmě je tedy tato možnost přidána až k online odbavení. Zde však může toto zavazadlo stát až cca. 70euro. Mají to tak na stránkách uvedeno. Dokážete mi poradit kdy vlastně mohu Priority k letence přidat a pokud až opravdu u online jaká bude cena příručního zavazadla?
  děkuji za radu i za práci , kterou s letenkami máte

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, přidává se jak při nákupu, tak pak až při odbavení, při nákup je vždy levnější, může se stát že už je vyprodáno (max počet velkých zavazadel na palubě), v dnešních podmínkách bych to ale moc nečekal…

  • Profilový obrázek
   Petra napsal(a):

   nezlobte se, já znám ten princip při rezervaci. V tomto okamžiku , ale opravdu nabízí až velké 20kg zavazadlo. není možné nyní zadat pouze do 10kg. takže bud je u letenky zdarma opravdu malé příruční nebo až 20kg. Normální batoh do 55cm mi to nevezme . je to možné, nebo vidím něco špatně? díky moc

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Wizz Priority jde přidat u všech letů během rezervace, pokud ne tak už je služba vyprodaná.

  • Profilový obrázek
   Petra napsal(a):

   moc děkuji za dovysvětlení, pak to bude tak, že je již vyprodáno. díky

 • Profilový obrázek
  Lenka napsal(a):

  Diky moc, vytisknu co se da 😀

 • Profilový obrázek
  Lenka Kucerova napsal(a):

  Ahoj,chci se zeptat na cestu z Vidne do Itálie a zpet, konkr.Sardinie. Tam je mi to jasné PCR/AG, ale zpet? Dle aktuálních opatření neni potreba na transit v Rakousku test, u nas pak do 5ti dni. Jak tohle resi Ryanair? Pusti nas na palubu i bez testu? Popr. kde a za kolik si na Sardinii udelat test. Diky moc za jakoukoliv radu. Lenka

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, ano měli by vás pustit bez testu do Vídně i do ČR, sem tam se ale stane že ho špatně proškolený personál na odletovém letišti stejně vyžaduje, lepší mít tak vytisknuté nějaké oficiální info s sebou.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *