Levné letenky do MOSKVY - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Levné letenky do MOSKVY

2 079 Kč
21.6.2019 14:04 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

Levné letenky do Moskvy pořídíme tradičně z Bratislavy.
 

U aerolinky Pobeda pořídíme nyní levné letenky z Bratislavy do Moskvy. Na zářijové a říjnové termíny koupíme zpáteční letenky za 5 510 RUB, po připočtení 2% poplatku 5 620 RUB, což je v přepočtu asi 2 079 Kč. Letenky za tuto cenu najdeme např. v termínu 17.9. – 19.9., 9.10. – 13.10. nebo 17.10. – 20.10.2019. Aerolinka má v ceně podobně jako Ryanair pouze batoh – 36x30x27 cm, který nám na pár dní v Moskvě bez problémů stačí, případně můžeme přikoupit odbavené zavazadlo do 10 kg za cca 270 Kč v jednom směru. Na palubě Pobedy nic nekoupíme, máme ale vodu v ceně.

Moskva Vnukovo

Z moskevského letiště Vnukovo můžete využít adrenalinovou jízdu taxíkem, případně stopem, který je v Rusku tradičně rozšířen. Pokud se chcete držet konvenčního druhu dopravy, doporučuji využít Aeroexpress. Vlak jezdí ve špičce každou půlhodinu, mimo ni každou hodinu. Jednosměrná jízdenka stojí 420 RUB, což je asi 150 Kč.

Víza a ubytování

Při vyřizování turistických víz je nejlepší se vykašlat na zprostředkovatele a jednoduše si ho podat sám (nyní lze už jen přes vízová centra – Praha/Brno/Karlovy Vary). První krok je sehnat si ubytování, které nám zdarma vystaví pozvání. S vytištěným pozváním, kopií stránky s fotem z pasu, vyplněným formulářem, pojištěním na dobu cesty, pasem a fotem na pas pak vyrazíme na vízové centrum, kde za vízum zaplatíme 1 720 Kč.

Navštivte Moskva se zájezdem od CK Triplo od 8790 Kč
Zpáteční letenka z Bratislavy  •  Ubytování se snídaní blízko centra  •  Transfer z letiště
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Robert napsal(a):

  ubytovani potrebe pro vizum jsem koupil na internetu za 400 Kc.

 • Profilový obrázek
  Josef napsal(a):

  Stopem z letiste? Tohle jsem tu fakt ani jednou nevidel na ani jednom letisti v Moskve (ziju zde jiz 5 let a litam celkem casto).Toto bych nikomu nedoporucoval a pripdne vas u silnice nekdo prejede. Nainstalujte si Yandex Taxi (moznost privazat kartu) nebo Uber. Pokud chcete lepsi taxi tak pak Gett Taxi! Cena je fixni a vidite hned kolii budete platit (vsechny aplikace dostuone i v AJ). Dneska uz v Moskve nefunguje ani kdysi oblibene mavani na ulici a nikdo Vam nezastavi, to jsem naposledy videl na Kavkaze.
  Takze stopem opravdu ne!

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *