Levné letenky z Pardubic do LONDÝNA - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Levné letenky z Pardubic do LONDÝNA

258 Kč
9.1.2019 14:21 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Do systému aerolinky Ryanair se dostaly nejlevnější letenky.
 

Na lednové termíny 2019 pořídíme jednosměrné letenky z Pardubic do Londýna a v opačném směru za 129 Kč. Zpáteční letenky nás tak vyjdou na 258 Kč. Termíny jsou dostupné na dost termínů v lednu, v nabídce jsou hlavně termíny s ranními odlety zpět. Na letiště ve Stanstedu však není problém se na ranní odlet dopravit, případně můžeme letenku zkombinovat s návratem do Prahy/Brna.
 

Letenky z Pardubic do Londýna
22.01.2019 – 24.01.2019

 

Jak na letiště v Pardubicích

Linka 90 pardubického dopravního podniku odjíždí z hlavního vlakového nádraží vždy 180, 120 a 90 minut před odletem linek Ryanair. Cesta od nádražní budovy přímo před terminál zabere jen 8 minut, platí navíc standardní tarif místní MHD.
Vyrazit na letiště můžete ale i linkami 8,88,14,23,24 nebo 25 – ty vás zavezou na zastávku Letiště k nedalekému vojenskému letišti. K terminálu pak dojdeme pěšky asi 10-15 minut chůze. Pokud vyrazíte na letiště autem, parkování je stále zdarma.

Jak ze Stanstedu

Z letiště Stansted se můžeme vydat do centra vlakem nebo autobusem. Při včasném nákupu pořídíme zpáteční jízdenku na Stansted Express za 17 GBP. Vlaky jezdí každých 15 minut a na Tottenham Hale (přestup na linku Vicotoria) nás zavezou za 30 minut, až na Liverpool Street za 45 minut. Pokud zvolíme autobus, pořídíme akční jízdenky od 2 GBP v jednom směru, obvykle je ale cena jízdenky vyšší a hodně se blíží ceně Stansted Expressu – autobusy z letiště pořídíme s easyBus (pouze přeprodává), Terravision, National Express nebo Airport bus express.

Navštivte Londýn se zájezdem od CK Triplo od 10390 Kč
Zpáteční letenka z Prahy  •  3* ubytování se snídaní  •  Transfer z letiště a zpět
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *