Skupiny létají s Honzou

Levné letenky k egyptským pyramidám

5 990 Kč
13.2.2023 15:54 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

Do akce se dostaly levné letenky do Káhiry.


Letenky do Káhiry patří mezi ty dražší, proto je příjemná akce aerolinek Air Serbia. Ty nabízejí letenky z Prahy do Káhiry za 5 990 Kč. Let je operován s jedním přestupem v Bělehradě. Na jedné cestě je přestup na celý den, využít ho tak můžeme k prohlídce Bělehradu. Přímo na stránkách Air Serbia najdeme i termíny s kratším přestupem. Letenky jsou k dispozici na termíny v červnu, září a říjnu. V ceně letenky je kromě příručních zavazadel i jedno odbavené zavazadlo do 23 kg.
Příkladem třeba termín 11.9. – 21.9.2023.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
  • Kateřina Pavelková napsal(a):

    Zdravím, koupila jsme takhle letenky na září přímo u Air Serbia. Při nákupu bylo psáno odbavené zavazadlo 23kg. V aplikaci a správě letu ale odbavené zavazadlo nemám. Jen palubní 8kg. Nějaké zkušenosti? Na email se nikdo neobtěžoval odpovědět 🙂

    • Honza napsal(a):

      Dobrý den, často se odbavené zavazadlo v potvrzení neukazuje, je tomu taky třeba tak u Smartwings. Rozhodující je, v jaké třídě jste letenku koupila.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *