Levné letenky do SKOPJE - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Levné letenky do SKOPJE

525 Kč
11.7.2019 14:08 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

Další várku levných letenek do Skopje pořídíme u Wizz Air.
 

Levné letenky na Balkán do makedonského Skopje pořídíme z Bratislavy. Za cenu 20 EUR, tedy asi 525 Kč, pořídíme zpáteční letenky na spoustu termínů od září do listopadu včetně prodloužených víkendů. Nejnižší cena platí pro členy klubu WDC, ostatní si musí připlatit, ve většině termínech ale jen 5 €. V ceně letenky je příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20 cm.

Pokud je pro nás Bratislava příliš daleko, můžeme využít akčních letenek do Skopje s odletem také z Norimberka. Nejlevnější letenky pořídíme za 22,5 EUR, v přepočtu asi 590 Kč. Pokud nejsme členy WDC klubu, připlatíme si na zpáteční letence 15 EUR.

Jak do Norimberku

Na letiště v Norimberku dojedeme autem z Prahy do 3 hodin. Parkování vyjde na přibližně 10 € na den. Mezi Prahou a Norimberkem pak jezdí i přímé autobusy DB případně Flixbusu, jednosměrné jízdenky startují kolem 10 €.

Jak do Bratislavy

Na letiště v Bratislavě dojedeme z Brna celou cestu po dálnici, cesta nám nezabere ani 2 hodiny. Parkování přímo na letišti poslední roky poměrně zdražilo. Zvolit tak můžeme i cestu autobusem nebo vlakem, ty dojedou z Brna do slovenské metropole za 1,5 hodiny.

Skopje

Z letiště ve Skopje se dopravíte do centra nejpohodlněji taxi. Počítejte však s cenou kolem 1600 makedonských denárů, to je asi 700 Kč. O mnoho levněji se dopravíte do centra autobusem. Ten vyjde na 180 denárů, tedy asi 75 Kč. Jízdní řád naleznete zde.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Slávka Kanurkovová napsal(a):

  Dobrý den, je možné koupit letenku pouze do Skopje tedy ne zpáteční. A potřebuji pas?
  Děkuji za odpověď.
  S.Kanurkovová

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ano je to možné, do Makedonie stačí OP.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *