Skupiny létají s Honzou

Levné letenky do HAVANY

10 178 Kč
5.4.2022 11:12 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za výhodnou cenu jsou dostupné letenky na Kubu.
 

Zpáteční letenky z Berlína do Havany pořídíme s jedním přestupem v Paříži u Air France už za 10 178 Kč. O pár stovek dráž jsou pak k dispozici i letenky s odletem z Mnichova. Letenky jsou dostupné na jarní a podzimní termíny 2022. V ceně letenek od Air France máme 2x příruční zavazadlo o maximální hmotnosti 12 kg.
Příkladem letenky na 13.6.2022 – 20.6.2022.
 


 

Jak do Berlína

Na letiště BER se dopravíme nejrychleji autem, leží na dálnici směrem z ČR těsně před Berlínem. Z Prahy míří na letiště autobusy Regiojetu a Flixbusu. Do Berlína se pak dostaneme i vlakem ČD a následně příměstským vlakem na letiště. Druhá varianta je přestoupit v Drážďanech na IC vlak, který nás zaveze přímo na letiště.

Chystáte se navštívit Kubu? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Mato napsal(a):

  Kubu mám na zozname, ale zrovna mesiace dostupné v tejto akcii (máj – november) nie sú úplne „top“ z pohľadu počasia, keď to poviem diplomaticky, mýlim sa? Čítal som, že od apríla začína dažďová sezóna a od septembra hrozia hurikány. Na druhej strane, mám známych, ktorí boli v apríli-máji, a nesťažovali sa… Nejaké skúsenosti? Kľudne i s jesennými mesiacmi – napr. október/november by sa mi tento rok celkom hodili do plánov:) Díky!

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ty nejpozdější termíny by z hlediska hurikánů neměly být problém.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *