Levně do VIETNAMU
15 495 Kč
Nabídka již není aktuální
CC0 Pixabay
V nabídce Turkish airlines se opět objevil nejvýhodnější tarif do Vietnamu.
Zpáteční letenky z Prahy do Ho Či Minova města pořídmíe za 15 495 Kč. Letenky jsou dostupné na pár zářijových různě dlouhých termínů. V Istanbulu si navíc můžeme zvolit i delší stop-over. Letenka vyjde na stejnou cenu jak u Pelikána, tak přímo u aerolinky. V ceně každé z letenek máme standardní servis od Turkish a navíc zavazadla do 46 kg.
Příkladem letenky na termín 13.9.2023 – 20.9.2023.
![]() | Letenky do Vietnamu |
13.09.2023 – 20.09.2023 |
Diskuze
Dobrý den,myslíte že se objeví jeste nějaké akční ceny na listopad?Nebo lepší cena než 19 000 už nebude ? Děkuji za odpověď
Dobrý den, z Prahy u Turkish tam ještě pár termínů za 16k je, takže bych koukl tam, jinak 19k je tak nějak standardní cena.
Dobrý den, nevíte jestli bývají akce i na říjen? má cenu ještě čekat s nákupem? chtěli bychom na celý měsíc.. Děkuji.
Dobrý den, tato akce se objevila na červen a teď na září, tak těžko odhadnout, spíše bych to na říjen asi nečekal.