Skupiny létají s Honzou

Levně do SKOTSKA

715 Kč
16.1.2023 12:09 5 komentářů
Nabídka již není aktuální

CCO Pixabay

V nabídce Ryanair jsou dostupné levné letenky do Skotska.


Zpáteční letenky z Vídně do Edinburghu pořídíme už za 29 €, tedy asi 715 Kč. Letenky jsou dostupné na konec ledna 2023. Jen o pár eur dráž ale pak pořídíme letenky na spoustu termínů v únoru a březnu 2023. V ceně letenek do Ryanair máme příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm.
Nejlevnější letenky jsou dostupné na termín 25.1.2023 – 27.1.2023.

Edinburgh

Z letiště do centra města se můžeme vydat autobusem Airlink 100, ten nás doveze do centra města k vlakové stanici za 4,50 GBP. Z letiště jezdí ale i tramvajová linka, která vyjde na 6,50 GBP. Pokud chcete ušetřit, stačí dojít asi 10-15 minut chůze na zastávku Ingliston Park & Ride, odkud nás vyjde jízdenka do centra na 1,80 GBP.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Petr Jarolím napsal(a):

  dobrý den, jsou zde nějaké covid omezení, případně nutnost vyplnit nejake příjezdové formuláře kvůli tomu že je to mimo EU? moc dekuju předem!

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den, ne, nic z hlediska covidu potřeba není.

 • Daniel Kantor napsal(a):

  Dobrý den, jaký je prosím nejlepší spoj z Edinburghu do Inverness. Děkuji Daniel

  • Romana Říhová napsal(a):

   Dobrý den, z hlavního nádraží jezdí několikrát denně přímý vlak do Inverness, spoje najdete na https://travelinescotland.com/ (obdoba našeho idosu). Samozřejmě pak i autobusy, nebo vlaky s přestupem.

  • Veronika napsal(a):

   Dobrý den, Megastar bus 🙂

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *