Skupiny létají s Honzou

Levně do PAŘÍŽE z Prahy

1 630 Kč
26.2.2024 12:10 1 komentář
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Letenky do Paříže pořídíme u Vuelingu.


V rezervačním systému aerolinky Vueling najdeme levné letenky z Prahy do Paříže. Zpáteční letenky najdeme za 64 EUR, v přepočtu asi 1 630 Kč. Letenky za tuto cenu najdeme v termínech od listopadu 2024 do února 2025 včetně prodloužených víkendů. V ceně letenek od Vueling máme malé příruční zavazadlo 40x30x20 cm.

Příkladem letenky na termín: 16.1.2025 – 20.1.2025.


 

Jak v Paříži

Co se týče dopravy z letiště je letiště Orly z těch pařížských úplně nejlevnější. Z letiště Orly se do centra dopravíme nejlevněji kombinací tramvaje a metra. Tramvaj T7 nás doveze na metro Villejuif-Louis Aragon, odtud můžeme pokračovat sítí metra kamkoliv. Pro jízdu jsou potřeba 2 lístky t+, na jeden lístek se totiž nedá přestoupit mezi tramvají a metrem, celkem nás tak vyjde cesta z letiště na 4,20 € (2 lístky za 2,10 €). Alternativně můžeme využít vícedenních jízdenek – stanice na letišti leží v zóně 4, stanice Villejuif-Louis Aragon leží v zóně 3.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
  • Markéta Apltauerova napsal(a):

    Dobrý den,

    je velký cenový rozdíl letět v září-říjnu nebo až v listopadu? Dcera si moc přála k 10.narozeninam vidět Paříž s ty slaví v srpnu.

    Děkuji moc za odpověď

    Marketa A.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *