Norsko: OSLO/Torp - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Norsko: OSLO/Torp

480 Kč
11.1.2018 11:33 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

Levné letenky do Norska pořídíme tradičně z Polska.
 

Zpáteční letenky z Wroclawi do Torpu jsou v nabídce aerolinky Ryanair za 39 PLN v jednom směru. Zpáteční letenky na jarní termíny nás tak vyjdou na 480 Kč.
Letenky pořídíme klidně i na prodloužené víkendy od pátku do pondělí – příkladem 30.3.2018 – 2.4.2018 nebo 20.4.2018 – 23.4.2018.
 
Letenky na prodloužený víkend rezervujte zde
 

Jak do Wroclawi

Pro obyvatele Královehradeckého, Pardubického nebo Olomouckého kraje je Wroclaw v některých případech nejbližším letištěm, které nabízí levné lety. Zatím se musíme spokojit s dojezdovou dobou kolem 2-3 hodin.
Pokud vyrazíme vlakem, nejlevněji nás vyjde jízdenka z Pardubického kraje na 200 Kč v jednom směru.
V nabídce jsou ale rovněž spoje Tiger Expressu z Ostravy, z Prahy pak nejlevněji s Polskibus nebo Regiojet.

Oslo – Torp

Torp je jedno z nejvzdálenějších letišť od centra města, proto ho využijeme především pokud chceme cestovat po vlastní ose, nejlépe s pronajatým autem. Pokud se rozhodneme cestovat do centra Osla, použijeme pro cestu expresní busy, za zpáteční jízdenku tak dáme asi 440 NOK (je nutné ale mít na paměti, že ani z hlavního letiště Gardermoen není cesta zrovna zadarmo).
V nabídce jsou rovněž minibusy vázané na přílety polských linek – například PolskiBuss, nebo PKS Oslo který nás doveze do centra Osla od 170 NOK.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
  • Eliška napsal(a):

    Oslo je z letiště přes 100 km, což je dost. Je jiné město stojící za to vidět i s přírodou někde poblíž letiště Torp? Děkuji.

  • Andrea napsal(a):

    Po prodeji Tiger Expressu společnosti Leo, která zrušila veškeré spoje směr Wroclaw, představuje spíše Flixbus/ PolskiBus relativně atraktivní možnost cestovat do Wroclawi. Cena je okolo 300 Kč, ale jízdní řád je omezen.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *