Skupiny létají s Honzou

Levně do MALAJSIE

10 990 Kč
31.7.2019 8:38 6 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Zajímavou akci si připravila německá aerolinky Condor.
 

V aktuální akci tak pořídíme výhodné letenky i s odletem z pražského letiště. Letenky z Prahy do Kuala Lumpur jsou v nabídce za cenu 420 €, tedy asi 10 990 Kč. Letenky jsou včetně odbaveného 20 kg zavazadla a pořídíme je na termíny v listopadu a prosinci 2019.
 


 

Letenky na Barbados

Ve stejné akci a ještě levněji pak pořídíme letenky také do Karibiku. Zpáteční letenky na Barbados vyjdou na 8 900 Kč a budeme je rezervovat pod stejným odkazem, který najdeme výše.

Chystáte se navštívit Malajsii? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Siki napsal(a):

  Rád bych do Kuala Lumpur a zpět ze Singapuru, 3 osoby, bohužel mám pevný termín 18.7. – 6.8.2020. Má cenu čekat na nějaké akce? V současné době mi to přijde drahé…. Ve většině případů mě navíc odradí vysoké poplatky za rezervaci sedadla…. Letí 1 dítě, čili alespoň 2 osoby musí sedět u sebe. Díky za odpověď….

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Asi není důvod proč spěchat, něco by se objevit mohlo, obecně ale akce moc na léto nebudou, spíše pokud by byla třeba nějaká plošnější sleva.

 • Profilový obrázek
  Jaromír napsal(a):

  Ahoj, mývá konkrétně Emirates akční letenky směr Malajsie? Děkuji

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, sem tam mívají plošnou akci, obecně to ale není nijak extra velká sleva.

 • Profilový obrázek
  Tom napsal(a):

  Ahoj, budou se ještě objevovat výhodné letenky v období na prosinec odlet cca 12.12 a přílet do 31.12, destinace Malajsie, Filipíny.., jestli se vyplatí ještě čekat. Díky

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, akční letenky se objevují obvykle s odletem do poloviny prosince a návratem od poloviny ledna, přes Vánoce toho zrovna moc nebývá…

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *