Skupiny létají s Honzou

Letní ŘÍM z Prahy

898 Kč
11.5.2021 8:49 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za super cenu jsou v nabídce letní letenky do Itálie.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Říma jsou dostupné na červencové termíny za 898 Kč. Letenky s Ryanair pořídíme na kratší i delší termíny, nejlevnější tarif obsahuje příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm.
Příkladem letenky na 17.7.2021 – 21.7.2021.
 

Letenky z Prahy do Říma
17.07.2021 – 21.07.2021

 

Řím Ciampino

Pokud chcete ušetřit a plánujete v Římě nákup několikadenní jízdenky, můžete pro cestu z letiště zvolit linku 720, která zajíždí až na letiště Ciampino. Jízdenky pořídíme v předprodeji na letišti – jednorázová za 1,50 €, jednodenní za 7 €, dvoudenní za 12,50 € a třídenní za 18 €. Linkou 720 dojedeme na konečnou metra B Laurentina, odkud následně budeme pokračovat do centra, případně k hotelu.
Další variantou je zvolit přímý autobus Terravision nebo SIT bus, který Vás doveze bez zácpy do centra už za 35 minut a 5 €. V nabídce je rovněž kombinace místního autobusu na vlakovou stanici Ciampino (každých 30 minut) a příměstského vlaku (cca každých 15 minut). Celkem zaplatíme asi 3 €.
 
Stále platí pravidlo, že k letence přikupujeme další služby vždy jako zrušitelné pro případ, že by došlo ke změně nebo zrušení letenky. Pravidla pro vstup nebo návrat aktuálně nemá cenu řešit, do léta se ještě několikrát změní. Letenky můžeme do 7 dní před odletem měnit bez poplatku a to jak termín, tak destinaci, platí se pouze případný rozdíl v cenách letenek. Z tohoto důvodu přikupujte další služby k letence vždy jako zrušitelné.
 

TuristikaTest TAMVĚKTest ZPĚTOčkování/
prodělání nemoci
ItálieANOAG testdo 5 letAG test po příletuOčkování i proděláníVíce info >

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Zuzana napsal(a):

  Dobrý den, máme obdobný problém. Zpět z Říma letíme v neděli v 6.00 ráno a nedaří se nám najít způsob dopravy z centra na letiště. Nevíte o nějaké dostupné variantě? První shuttle jsme našli 4.30 ráno, cesta cca 40 minut, když vše dobře půjde a to máme strach, abychom na letišti vše stihli. Je i jiná možnost?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, není metro na busy 510 a 720 nejezdí, vlaky směr Ciampino s následným transferem také ne, jinak takhle ráno jsem to jel s taxíkem 20 min, autobus to stihne podobně. Koukněte jestli ještě nejede i jiný bus, vždy jezdili už ve 4.

 • Profilový obrázek
  Pavel napsal(a):

  Dobrý den, chci se zeptat. 6.6. Letím do Říma a stále nějak nevím, kde si v Římě sehnat antigenní test potřebný pro návrat. Je zde nějaké místo, kam mohu bez objednání, případně pomohou mi ho zařídit na hotelu? A ohledně dopravy na letiště. Letím s Ryanair z letiště Ciampino odlet v 6:45. Ať jsem koukal kdekoliv, první autobusy budou na letišti až kolem 7 což je již pozdě, je zde nějaký způsob jak se kromě taxi dostat na letiště včas takto brzy ráno? Díky moc 🙂

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *