Skupiny létají s Honzou

Letní MENORCA

530 Kč
3.5.2021 8:53 7 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za velmi výhodnou cenu pořídíme letenky na Baleáry.
 

Letní letenky z Vídně na Menorcu jsou dostupné v nabídce Wizz Air za 20 €, tedy asi 530 Kč. Letenky pořídíme na pár termínů v červenci, více volných i včetně prodloužených víkendů je pak na konec června. Cena platí pro členy klubu WDC, ostatní si připlatí jednou tolik. V ceně letenek od Wizz Air máme příruční zavazadlo 40x30x20 cm.
Příkladem letenky na 8.7.2021 – 15.7.2021.
 


 

Jak do Vídně

Letenky jsou výborně časově položeny, na odlet v poledne se tak dopravíme bez problémů vlakem až z Prahy, stejně tak od příletu máme 2h rezervu do odjezdu posledního vlaku směr ČR. V nabídce pak navíc v létě určitě budou i autobusové spoje Regiojetu, Flixbusu nebo Gepard Expressu.
 
Ačkoliv se dá předpokládat, že lety na Baleáry budou přes léto operovány, všechny další služby k letence volte raději vždy zrušitelné. Aerolinky mohou do 14 dnů před odletem měnit nebo rušit lety.
 

TuristikaTest TAMVĚKTest ZPĚTOčkování/
prodělání nemoci
Španělsko - BaleáryANOBez testudo 12 letAG + karanténa + PCROčkování i proděláníVíce info >

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Tomáš napsal(a):

  Dobrý den, budu potřebovat antigenní test při cestě zpět?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, pokud překračujete hranice ČR hromadnou dopravou tak před odletem, pokud individuální dopravou tak stačí až po příjezdu.

 • Profilový obrázek
  Igor napsal(a):

  Dobrý den, a ten PCR test můžu ukázat na mobilu jako PDF nebo musím vytisknout? Předem děkuji za odpověď.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, stačí ukázat elektronický.

 • Profilový obrázek
  Ella napsal(a):

  Dobry den, zacatkem cervna letime z Vidne na Mallorcu. PCR na ceste tam a zpet do Vidne staci anigen? Pro naockovaneho jsou podminky pouze predlozit to, ze jsem naockovany? Letime s wizz a nevim, zda-li letecka spolecnost nevyzaduje test?

  • Profilový obrázek
   Martin napsal(a):

   Ne, Wizz bude kontrolovat jestli máte test a QR kod tam. Zpátky nebude Wizz nic kontrovat, ani ten antigenní test ne, protože tranzitujete. Ani vojáček na příletu, když na něj zamavate Českou občankou, nic nebude chtít.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, pro cestu tam je potřeba PCR, bez ohledu na očkování, pro cestu zpět zase stačí jen očkování, Rakousko vás pustí transitem a v ČR vám očkování uznají.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *