Letenky z Prahy do VIETNAMU - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Letenky z Prahy do VIETNAMU

11 590 Kč
28.3.2019 12:12 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za fajn cenu pořídíme zpáteční letenky z Prahy do Vietnamu.
 

Na jarní a podzimní termíny jsou v nabídce zpáteční letenky z Prahy do Ho Chi Minhova města za cenu kolem 11 590 Kč. Letenky pořídíme na kratší i delší termíny a to hlavně na květnové, červnové a zářijové termíny, případně pak přelom listopadu a prosinec.
Na Pelikánovi je dostupný kalendář, který ale berte spíše jako návod, letenky je pak potřeba hledat přímo ve vyhledávání, ceny se pak liší v pár stovkách. od června do září je potřeba počítat s obdobím četnějších dešťů, bnudeme tak hledat hlavně termíny před nebo po tomto období.
V ceně tarifu máme odbavené zavazadlo do 23 kg.
 


 
PS: Kalendář Pelikána obvykle nabízí nejlevnější cenu – 11 590 Kč, letenky jsou ale nedostupné, opraveny by měly být v kalendáři do několika minut.
 

Přestup v Paříži

V některých termínech můžeme vybírat i delší přestup v Paříži. Let přilétá i odlétá na/z letiště CDG, do centra města se tak nejrychleji dopravíme příměstským vlakem RER B a to za 35 minut jízdy.

Chystáte se navštívit Vietnam? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Martina napsal(a):

  Zdravím, ten jejich vyhledávač mě pěkně zlobí… Nedalo by se prosím sehnat letenky za podobnou cenu, odlet nejdříve 24.6., návrat nejpozdějí 31.7. … ideálně na 3 týdny, buď jen Ho Či Min nebo open-jaw… Děkuji moooc

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Bohužel je tam větší problém v letenkách KLM, snad se jim to podaří nějak vyřešit.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *