Letenky z Ostravy k Baltskému moři - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Letenky z Ostravy k Baltskému moři

2 290 Kč
11.2.2020 14:00 3 komentáře
Nabídka již není aktuální

V nabídce aerolinky LOT se objevila akce na letenky z Ostravy.
 

Díky nové lince z Ostravy do Varšavy si můžeme zaletět do světa. V aktuální akci na letenky z Ostravy pořídíme levné letenky např. k Baltskému moři. Letenky do Gdaňsku a Štětína pořídíme na celé jaro až po začátek prázdnin za 2 290 Kč. Let je operován s rychlým přestupem ve Varšavě. V ceně letenky je pouze příruční zavazadlo.

V akci se objevily také další destinace, např. samotná Varšava, Amsterdam, Singapur nebo Soul. Tyto letenky jsou výhodné, pokud preferujeme odlet z Ostravy. Odlety z Prahy nebo okolních letišť seženeme levněji.

Gdaňsk

Z letiště v Gdaňsku Vás dopraví do centra bus 220, případně bus 110 na stanici Wrzeszcz. Nově je na letiště vedna také vlaková linka.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Zbyněk napsal(a):

  Z Prahy to levnější nebude, ale z Wroclawi a Krakowa s Ryanair a z Vídně s Wizz Air pravděpodobně ano 🙂

 • Profilový obrázek
  Lucie napsal(a):

  Dobrý den, můžete prosím dát tip na levnější let z okolí Prahy do Gdaňsku? Píšete to ve článku, ale o žádném nevím a uvítala bych :-). Děkuji, Lucie

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, nejlevnější letenky jsou v nabídce na přímých spojeních z Wroclawi, Krakowa s Ryanair nebo Vídně s Wizz Air. Z Prahy vyjde asi vždy nejlevněji LOT s přestupem ve Varšavě.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *