Letenky do sibiřského IRKUTSKU k Bajkalu - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Letenky do sibiřského IRKUTSKU k Bajkalu

5 872 Kč
29.11.2019 13:50 5 komentářů
Nabídka již není aktuální

V dnešní akci od Pobeda můžeme zažít zimu jako v Rusku.
 

Ne každý vyhledává při cestování jen slunečné destinace. Pokud patříte mezi cestovatele za zimou, nenechejte si ujít akci od aerolinky Pobeda. Ta nabízí nyní přestupní letenky z Bratislavy do Irkutsku na Sibiři v nejchladnější měsíce v roce za 225 EUR, což je v přepočtu asi 5 872 Kč. Na tuto cenu se dostaneme po zadání promo kódu „POBEDAGRAM„, který nám z ceny stáhne 20 %. Lety jsou operovány s jedním přestupem v Moskvě. Nejlevnější letenky k Bajkalu pořídíme na termíny v lednu a únoru. V ceně letenky máme pouze příruční batoh – 36x30x27 cm, odbavené zavazadlo pořídíme v jednom směru kolem 10 €.

Víza a ubytování

Při vyřizování turistických víz je nejlepší se vykašlat na zprostředkovatele a jednoduše si ho podat sám (nyní lze už jen přes vízová centra – Praha/Brno/Karlovy Vary). První krok je sehnat si ubytování, které nám zdarma vystaví pozvání. S vytištěným pozváním, kopií stránky s fotem z pasu, vyplněným formulářem, pojištěním na dobu cesty, pasem a fotem na pas pak vyrazíme na vízové centrum, kde za vízum zaplatíme 1 720 Kč.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Johny napsal(a):

  Funguje vam promo kod? Me ne :/

  • Honza
   Honza napsal(a):

   už bude bohužel po akci…

 • Profilový obrázek
  Petr napsal(a):

  Je šance, že se podobná nabídka objeví i pro jarní či letní sezónu?

  • Profilový obrázek
   Pavel napsal(a):

   Šance je vždy … .

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Akce u Pobedy se objevují vcelku pravidelně po celý rok.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *