Skupiny létají s Honzou

Letenky do ŘÍMA za pár stovek

425 Kč
7.5.2021 8:18 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za výhodnou cenu jsou nabízeny letenky do Říma s Ryanair.
 

Za 16 € pořídíme zpáteční letenky z Vídně do Říma na již provozované linky WIzz Air z Vídně. Zpáteční letenky za cenu kolem 20 € jsou dostupné od května i na letní termíny. V ceně letenek máme příruční zavazadlo 40x25x20 cm, do 7 dní před odletem můžeme letenky měnit.
Příkladem letenky na 25.5.2021 – 28.5.2021.
 

Letenky z Vídně do Říma
25.05.2021 – 28.05.2021

 

Letenky během koronaviru

Podle prohlášení místních autorit dojde od poloviny května ke zrušení karantény. Pro vstup do Itálie by tak měl postačit antigenní test. Pro cestu zpět provedeme antigenní test před zpáteční cestou a PCR test po příletu, na testy nemusí očkovaní a ti, co nemoc prodělali v posledních 90 dnech.
Při rezervaci dalších služeb je potřeba mít na paměti, že letenka může být do 14 dnů před odletem zrušena nebo změněna i ze strany dopravce, proto rezervujte vše jako zrušitelné. Letenku můžeme do 7 dní před odletem posunout na jiný termín nebo destinaci bez poplatku.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Petra napsal(a):

  Zajímalo by mě,jestli se dá letět i z Bratislavy a jaké jsou podmínky, při tranzitu na Slovensko z ČR. Když jsem se dívala na odlety např. Ryanair, letenky jsou až od začátku června? děkuju

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Transfer je možný bez testu, takže odletět se z Bratislavy dá.

 • Profilový obrázek
  Týna napsal(a):

  Můžu se prosím zeptat, jestli jsou nějaká omezení při cestě do Vídně? Děkuji!

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Pokud chcete cestovat vyloženě do Vídně, tak platí zákaz turistických cest, pokud jen na odlet, tak transit je povolen bez omezení.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *