Letenky do portugalského PORTA - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Letenky do portugalského PORTA

730 Kč
14.11.2019 11:55 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Každoročně se objevují nejlevnější letenky do Porta z Norimberka.
 

Ty nejlevnější zpáteční letenky z Norimberka do Porta pořídíme aktuálně na lednové a únorové termíny 2020 a to za cenu 28 €, tedy asi 730 Kč. Letenky jsou v nabídce na kratší termíny obvykle úterý – sobota, v omezeném množství i na prodloužené víkendy od soboty do úterý, případně na delší týdenní termíny.
Příkladem letenky na 21.1.2020 – 25.1.2020, případně víkendové na 25.1.2020 – 28.1.2020.
 


 

Jak do Norimberka

Do Norimberka nás dopraví pravidelné spoje hned 3 dopravců – Regiojet, Flixbus nebo Deutsche Bahn (DB). Ideální formou dopravy je ale auto, z ČR dojedeme na letiště po dálnici, parkování pak pořídíme za rozumnou cenu především na menších parkovištích kolem letiště. Zadarmo pak zaparkujeme v okolí stanice Ziegelstein – na letiště pak dojedeme jednu stanici metrem.

Porto

Z letiště v Portu se dopravíte do centra pohodlně metrem. Jízdné se počítá podle počtu projetých zón. Z letiště do centra to jsou 3 zóny, tedy lístek Z4 za 1,85 €.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *