Letenky do MALAGY na konec léta - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Letenky do MALAGY na konec léta

1 819 Kč
16.7.2019 10:20 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

Letenky do Malagy za pěknou cenu pořídíme u Smartwings.
 

Za fajn cenu najdeme u Smartwings letenky z Prahy do Malagy. Zpáteční letenku na několik termínů v průběhu září pořídíme za 1 819 Kč. Za tuto cenu pořídíme jak kratší, tak delší termíny, např. 4.9. – 11.9., 7.9. – 11.9. nebo 7.9. – 18.9.2019. Okolní termíny pořídíme za cenu okolo 2 100 Kč, na Pelikánovi je najdeme za 1 990 Kč (ovšem s dražšími příplatkovými službami jako je zavazadlo). V ceně letenky je příruční zavazadlo o rozměrech 55x40x20 cm, pro odbavené zavazadlo zvolíme dražší tarif, který zahrnuje také výběr sedadla a druhé malé příruční zavazadlo.

Malaga

Z letiště se do centra dopravíte busem nebo vlakem. Vlak dojede do centra za 12 minut, odjíždí každých 20 minut a vyjde na 1,7 €. Autobusem linky A, který jede také přímo do centra, můžeme cestovat s lístkem za 3 €.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Adam Horák napsal(a):

  Dobrý den, Honzo,

  díky moc za typ. Myslíte, že se objeví ještě nějaké Barcelona nebo Kanáry na konec léta (srpen/září)?

  Díky, Adam

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, Kanáry určitě ne, Barcelona maximálně něco od Laudamotion z Vídně, ale už bych taky nic extra levného nečekal.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *