Letenky do BANGKOKU v hlavní sezóně - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Letenky do BANGKOKU v hlavní sezóně

9 382 Kč
13.2.2019 9:54 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Ukrajinské aerolinky nabízejí akční letenky do Bangkoku.


V aktuální nabídce Ukraine International pořídíme výhodné letenky do Bangkoku v čase hlavní sezóny. Nejlevnější prosincové termíny pořídíme za 9 382 Kč. Lety jsou operovány s jedním přestupem v Kyjevě, na zpáteční cestě budeme muset v Kyjevě strávit více času, který můžeme využít k prohlídce města. V ceně letenky je příruční i odbavené zavazadlo do 23 kg.

Letenky pořídíme nejlevněji přímo na stránkách aerolinky, systém proklikávání jednotlivých termínů je ale zdlouhavý a na stránkách UIA to trvá. Za dobrou cenu o cca 300 Kč dráž najdeme letenky do Bangkoku také v kalendáři na Pelikánovi, kde je vyhledání termínu a rezervace rychlejší.

Bangkok

Hlavní sezona v Bangkoku začíná koncem listopadu. Od prosince do začátku března se setkáme jen s minimálními srážkami, zimní termíny jsou tak vhodné pro plážové dovolené. Od srpna do října probíhá v Thajsku hlavní období dešťů, v ostatních měsících musíme počítat také s dešti nebo častějšími přeháňkami, je dobré to vzít v úvahu, pokud plánujeme právě plážovou dovolenou.

Chystáte se navštívit Thajsko? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *