Letenky do AMSTERDAMU s předstihem - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Letenky do AMSTERDAMU s předstihem

1 328 Kč
14.5.2019 14:34 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

Letenky do Amsterdamu pořídíme klasicky nejlevněji s easyJet.
 

EasyJet má aktuálně v prodeji letenky do Amsterdamu až do konce března 2020. Na celou zimu pak můžeme sehnat jakýkoliv termín za jednotnou cenu 1 328 Kč. Cena platí při nákupu pro dva cestující, po přidání dalších bude cena ještě klesat. V nabídce je vždy jeden až dva lety denně, můžeme si tak vybírat. Tato cena je k dispozici na většině termínů od listopadu do března. Na několik prosincových termínů seženeme letenky ještě o pár korun levněji. V ceně letenky je velké příruční zavazadlo o rozměrech 56x45x25 cm.

Letenky do Amsterdamu
06.11.2019 – 09.11.2019

Amsterdam

Z letiště v Amsterdamu se dopravíte do centra buď vlakem nebo autobusem.
Pokud z letiště zvolíte lokální busy, vyjde Vás jízdenka na 2,90€, můžete zvolit bus č. 69, který Vás doveze na stanici metra Amsterdam Sloterdijk, po cestě můžete přestoupit na tramvaj č. 1, která Vás zaveze do centra města. Jízdenka má platnost 60 minut. Jízdenka na 24 hodin stojí 7,5 € a platí i na linku č. 69 jedoucí na letiště, takže cestu z letiště můžete mít už v ceně.
V nabídce je také přímý bus č. 197 za 5 € na hlavní vlakovou stanici v Amsterdamu, případně vlak (cirka 15 minut na Amsterdam Centraal) za 4,20 €.
Po Amsterdamu se můžete pohodlně pohybovat metrem, tramvajemi nebo autobusem. Nevynechte také projížďku lodí po kanálech.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Horakova napsal(a):

  Dobrý den,na cenu 1328,- se nemohu dostat.System vypočítal dražší cenu pro 2 osoby. Chci se zeptat jak se dostanu na jednotnou cenu? Dekuji

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, nenapadá mě kdy by mohl být problém….

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *