Last minute letenky z Prahy do EGYPTA - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Last minute letenky z Prahy do EGYPTA

2 480 Kč
15.1.2019 15:57 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

Letenky na poslední chvíli pořídíme u Travel Service.
 

Letenky na egyptské pobřeží do letoviska Marsa Alam pořídíme aktuálně velice levně u Travel Service. Last minute zpáteční letenky s odletem 19.1. z Prahy na jeden nebo dva týdny pobytu pořídíme za 2 480, resp. 2 490 Kč. Let je operován přímo a v ceně je kromě příručního zavazadla také odbavené zavazadlo do 23 kg.
 

Letenky do Marsa Alam
19.01.2019 – 26.01.2019

 

Marsa Alam

Pro vstup do Egypta je potřeba vyřídit vízum. To se dá sice zařídit online, žádost online se ale musí podat 7 dní před odletem. Zbývá tak varianta zakoupení víza přímo na letišti v Marsa Alam, které s platností 30 dní vyjde na 25 USD. Letiště je od letoviska Marsa Alam vzdálené cca 70 km a pravidelné spoje mezi nimi nejsou provozovány. Přímo do letoviska nebo do hotelů mimo něj se tak dostaneme jedině pomocí taxi nebo přede zařízeného transferu, který se dá pořídit kolem 15 USD za jeden směr.

Chystáte se navštívit Egypt? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Marta napsal(a):

  Dobrý den potřebovala bych poradit,zhanim letenku na Dubem 18.4 až 27.4 i zpáteční. Děkuji Grošová

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, bohužel nic moc v nabídce na duben za lastminute letenky nebude, takže přes SmartWings, případně kouknout i na Pelikána, Královnu nebo Letušku.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *