Skupiny létají s Honzou

KORFU za hubičku

720 Kč
15.6.2021 8:16 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za výhodnou cenu můžeme pořídit letenky na Korfu.
 

Na lince Ryanairu z Prahy na Korfu se objevily ultra levné letenky, ty pořídíme už za 199 Kč. K nim pak můžeme vybrat kombinaci letu z Vídně nebo Krakowa, odkud se dá vhodně nakombinovat odlet už za pětistovku. I standardní zpáteční letenka z Prahy nás ale nevyjde draho – vyjde na 1 314 Kč. Kombinovat levnou letenku do Prahy (1.7.) nebo z Prahy (15.7.) pak samozřejmě můžeme libovolně.
Příkladem letenky z Krakowa na Korfu na 24.6.2021 s Ryanair za 89,25 PLN a z Korfu do Prahy na 1.7.2021 s Ryanair za 199 Kč.
Případně zpáteční letenka na 25.6.2021 – 1.7.2021 z Prahy na Korfu za 1 314 Kč.
 


 

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Ondra napsal(a):

  Ten odkaz na Pelikan z weboveho prohlizece Edge nefunguje. Chrome ho ale v pohode otevrel …

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Teď jsem to zkoušel a fungovalo to, možná někde problém s cookies?

 • Profilový obrázek
  Ondra napsal(a):

  Zdravim, jen zpatecni z Kurfu do Prahy/Krakova/Budapesti/Vidne v pulce srpna se taky da takto levne poridit? Na tom odkazu bohuzel nelze otocit smer, jinak cena 600 by byla skvela. Predem mockrat dekuji za info

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Zatím ne, ale Ryanair určitě přidá další rotace i na srpen a na nich se hned po tom, co je zveřejní budou dát pořídit letenky za lepší ceny.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *