Kanada: TORONTO - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Kanada: TORONTO

8 890 Kč
18.6.2018 11:22 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Do podzimní Kanady se levně dostaneme z Berlína.
 

Zpáteční letenky z Berlína do Toronta vyjdou na 8 890 Kč. Termínů je za tuto nespočet, cestovat můžeme od září do prosince. Lety jsou operovány islandskou aerolinkou Icelandair s jedním rychlým přestupem v Reykjavíku. V ceně letenky jsou dvě příruční zavazadla do 2 a 10 kg.
 
Letenky z Berlína do Toronta rezervujte zde
 

Jak do Berlína

Z Prahy nás do Berlína dopraví přímé vlakové spoje (už od cca 370 Kč v jednom směru z celého Středočeského kraje), případně autobusové linky Regiojetu nebo Flixbusu (od 9-15 € v jednom směru).
Na letiště nás pak dopraví autobusová linka TXL, která odjíždí z centra každých 5 minut, pro cestu použijeme jízdenku AB.

Toronto a Niagárské vodopády

Pro vstup do Kanady je potřeba předem vyplnit eTA, která vyjde na 7 CAD, tedy asi 120 Kč.
Pokud se rozhodnete během pobytu vydat se k Niagárským vodopádům, je ideálním způsobem dopravy auto. Za jednodenní pronájem auta v režimu full-full nádrž zaplatíte od 30 USD, což už je cena, kterou byste zaplatili ve dvou za hromadné prostředky. Niagara falls jsou z města něco kolem hodiny jízdy.

Chystáte se navštívit Kanadu? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *