Skupiny létají s Honzou

Kanada a USA

6 790 Kč
28.11.2017 14:52 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

© New york - Terabass pod CC

Díky nově zaváděné low-cost lince z pařížského letiště Orly se můžeme podívat do USA nebo Kanady za fajnovou cenu.
 

Nízkonákladovka LEVEL (prodává místa na letech Iberie) totiž nabízí zpáteční letenky z Paříže-Orly do New Yorku (Newark) za 199 €, na lince do Montrealu dokonce za 183 €. K letenkám tak stačí přikoupit jen přískok z Prahy do Paříže – na Orly doletíme levně s transavia – zpáteční letenky nás vyjdou na 78 €. Celkem nás tak vyjdou obě zpáteční letenky do Montrealu na 6 790 Kč, do New Yorku pak na 7 190 Kč.
V ceně obou aerolinek není odbavené zavazadlo, bez kterého se ale zkušení low-cost cestovatelé klidně na týden obejdou, příjemný je naopak fakt, že jak transavia, tak Iberie přepravují větší kabinové zavazadlo (55x40x25 cm) zdarma.
 
Letenky z Paříže do New Yorku rezervujte zde
Letenky z Paříže do Montrealu rezervujte zde
 
Letenky s transavií z Prahy do Paříže rezervujte přímo na stránce aerolinky.
 
Pokud hledáte letenku do NYC a potřebujete odbavené zavazadlo, nezapomeňte na fajnovou cenu přímých letenek.
 
Levné letenky od LEVELU pořídíme z Paříže také na Martinik a Guadeloupe, vzhledem k tomu, že jsou ale v nabídce na období hurikánu, s rezervací bych počkal, až se uvolní do prodeje letenky i na podzim/zimu 2018.

Přestup v Paříži

Díky nabídce až dvou letů denně můžeme letenky vhodně navázat bez nutnosti přespání v Paříži, pro větší klid si ale můžeme bez problémů udělat v Paříži stop – v nabídce jsou i delší stop-overy. Pro cestu do centra města tak využijeme tramvaj T7 a linku 7 metra. Při plánování přestupů musíme mít vždy na paměti, že nejsou garantované – s nákupem přískoků do Paříže bych tak nijak zvlášť nespěchal, sem tam se objeví akční letenky jak u transavie tak třeba u Vueling nebo ČSA.

Chystáte se navštívit Kanadu? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *