Jet2.com - zavazadla - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Jet2.com – zavazadla

27.12.2018 11:47 Žádné komentáře

S aerolinkou Jet2.com se setkáme převážně při letech na Britské ostrovy, z Prahy celkem do 6 destinací. Jaké zavazadlo si s sebou můžeme vzít?
 

Jet2.com je k cestujícím přívětivý, každému dovoluje vzít si s sebou na palubu jedno velké příruční zavazadlo a maou tašku. Rozměry velkého zavazadla jsou stanoveny na
 
56x45x25 cm
 
což je přibližně velikost menší sportovní tašky nebo menšího kufříku na kolečkách. K tomu povoluje ještě jednu malou tašku, jejíž sice nejsou přesně stanoveny, nicméně se jedná pouze o kabelku, tašku na notebook nebo věci zakoupené na letišti v duty free shopech. Jiné tašky nejsou akceptovány.
 
Hmotnost většího zavazadla je omezena na 10 kg, prakticky ale není možnost, jak by byla cestujícímu u gate zkontrolována. Rozměry je ovšem potřeba dodržet, neměly by překročit ani centimetr. Namátkou můžete být požádáni o vložení zavazadla do měřícího přístroje u gate. Pokud se nevejde, bude odbaveno do zavazadlového prostoru za pokutu, vždy ale záleží na přístupu obsluhy u gate.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *