Skupiny létají s Honzou

Jarní MADEIRA z Prahy

3 750 Kč
2.12.2020 9:09 3 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Slušnou cenu nabízí portugalský dopravce na trase z Prahy na Madeiru.
 

Zpáteční letenky z Prahy na Madeiru pořídíme v nabídce TAP Portugal. Letenky se změnou zdarma pořídíme na termíny v dubnu a květnu 2021. V nabídce jsou i červnové termíny, u těch ale již neplatí možnost změny. Nejlevněji pořídíme letenku přímo na webu aerolinky, pro hledání termínů pomůže kalendář na Pelikánovi.
Letenky s jedním přestupem v Lisabonu, který můžeme nastavit na kratší i delší zastávku, vychází na 3 750 Kč.
Příkladem letenky na 24.5.2021 – 28.5.2021.
 


 

Portugalsko a koronavirus

Portugalsko neomezuje vstup cestujících z EU, při cestě do Lisabonu tak aktuálně není potřeba nic řešit, pro vstup na Madeiru je potřeba test, který ale můžeme zdarma vykonat i na místě. Při cestě zpět budeme přestupovat v Lisabonu – pevninské Portugalsko je aktuálně na seznamu rizikových států, pokud ale stihneme přestup do 12h, test předkládat nemusíme ani při cestě zpět..

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  dva napsal(a):

  Upozorňuji na zcela protizákaznický přístup TAP v případě zrušení letu z jejich strany, komunikace s TAP je naprosto tragická. Vrácení peněz zajistil až chargeback, tj. v bance provedená reklamace nedodaného zboží/služeb v případě platby kartou.

 • Profilový obrázek
  Jan napsal(a):

  Jde v rezervaci měnit i jméno spolucestujícího bez poplatku? Díky

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ne pouze termín.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *