Irsko: DUBLIN - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Irsko: DUBLIN

1 295 Kč
19.4.2018 14:11 2 komentáře

Výhodné letenky do Dublinu pořídíme s Ryanair z Mnichova.
 
Především pro obyvatele západních Čech může být zajímavá nabídka Ryanairu, který nabízí levné letenky z německého Mnichova do Dublinu. Termínů je spousta, pokrývají velkou část května, např. za termín 4. 5. – 8. 5. zaplatíme 50 €, v přepočtu asi 1 295 Kč. Lety probíhají dvakrát denně, při výběru termínu máme tak větší flexibilitu.
 

Letenky z Mnichova do Dublinu rezervujte zde
04.05.2018 – 08.05.2018

 

Lety z Prahy

Pokud máme Prahu blíže, můžeme letět také z Ruzyně. Ceny pro lety na jaře a na podzim začínají na 1 700 Kč a letenek za tuto cenu je málo (jedna až tři), počítejme proto s cenou minimálně 2 000 Kč za zpáteční letenku. S časy příletů a odletů je na tom Praha také hůře, v obou směrech se odlétá v podvečer, přímo na místě tak strávíme kratší čas. Za zvážení by mohla stát kombinace obou letišť při nákupu dvou jednosměrných letenek.

Dublin

Letiště v Dublinu je poměrně dost blízko centra, cesta tedy nezabere spoustu času jako u jiných vzdálenějších letišť. Aktuálně je na letiště budováno metro, prozatím se ale cestující musí spokojit s autobusy. Nejrychleji Vás do centra dopraví Airlink 747 – cena je 6 € v jednom směru.
Levněji se dopravíte městskými autobusy za cenu standardních jízdenek na MHD – více info zde.

Navštivte Dublin se zájezdem od CK Triplo od 5990 Kč
Zpáteční letenka z Prahy  •  3* ubytování se snídaní
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Alec Hollander napsal(a):

  Vypada ze uz brzo zadny levny letenky z Prahy nejsou.. A WizzAir taky odchazi z Prahy.. Ach jo..
  Z NEmecka kde jsou vyplaty 3x navic letenky 3 krat levneji zanbo z Prahy.. Ne vypada to dobre pro Cesko.. Bohuzel..

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Zas tak tragicky bych to neviděl… přes léto jsou obecně letenky dražší, v dovolenkových destinacích z DE pak udělal revoluci v cenách Laudamotion.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *