Skupiny létají s Honzou

HAVANA z Prahy

12 038 Kč
3.4.2017 9:33 3 komentáře
Nabídka již není aktuální

© Alte autos pod CC

Minulý týden jsem upozorňoval na levné letenky na Kubu z Berlína, tato letenka je aktuálně dostupná i z Prahy.
 

Aerolinka Eurowings nenabízí automaticky možnost přestupů na všech svých letech, u kterých by to bylo i teoreticky možné, proto se Praze obvykle vyhýbají nejlevnější nabídky letenek z z Kölnu především do střední Ameriky.
Nově je ale k nákupu dostupná letenka z Prahy do Havany s přestupem v Kölnu. Letenku pořídíme na červnové termíny za 12 038 Kč, levně (do 15 000 Kč) ji ale pořídíme i na některé termíny přes prázdniny a pak především na podzim.
 
Letenky vybírejte v kalendáři na stránce aerolinky
 

 

Zavazadla

V ceně letenky od Eurowings nejsou zahrnutá odbavená zavazadla, pokud vám nedělá problém vycestovat na týden jen s příručním zavazadlem (a opravdu to není problém), vyjde vás letenka na zmíněných 12k. Pokud se bez zavazadla neobejdete, připlatíte si 1 622 Kč – pokud ale poletíte třeba ve skupině, jednoduše si připlatíte jen jedno zavazadlo pro celou partu.

Přestup v Kölnu

Především při zpáteční cestě je dostatek času na přestup v Kolíně nad Rýnem. Bez problémů tak můžete opustit neveřejnou část letiště a vydat se na prohlídku tohoto západoněmeckého města. Z letiště nás doveze do centra S-Bahn.

Chystáte se navštívit Kubu? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Honza
  Honza napsal(a):

  Každá letenka je individuální, někdo si rád připlatí, někdo si radši zajede, proto dávám tipy na všechny varianty, které se mi líbí a každý ať si vybere tu svoji 😉

 • Profilový obrázek
  Kateřina napsal(a):

  je, protože je to voser cestovat ještě do vídně nebo berlína, odkud stejně většinou letíš ještě někam na přestup… věř mi, už jsem letěla přes Berlín, Vídeň, jela jsem busem do frankfurtu a nejlepší cesta byla prostě když jsem letěla do frankfurtu a tam přesedla na let do havany. I tak je to dlouhý a kvůli pár stovkám bych si to fakt neprodlužovala…

 • Profilový obrázek
  KomrlíkL napsal(a):

  A je to tak výhodný? Když můžu mít z Vídně nebo Berlína letenky s tureckou společností a odbaveným zavazadlem od 4-5 stovek dráž?

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *