Skupiny létají s Honzou

Francie: PAŘÍŽ/ORY

1 749 Kč
14.11.2018 12:16 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

Výhodné letenky z Prahy do Paříže pořídíme u transavia.
 

Na několik lednových a únorových termínů se v rezervačním systému aerolinky transavia objevily akční letenky do Paříže. Za zpáteční letenku z Prahy na pařížské letiště Orly, odkud se do centra dostaneme levně tramvají, zaplatíme 66 EUR, v přepočtu asi 1 749 Kč. Za tuto cenu pořídíme např. termín na prodloužený víkend 15.1. – 20.1. nebo čistě víkendový 2.2. – 3.2. s odletem ráno tam a večer zpět. Pokud si připlatíme 3-4 EUR, pořídíme množství dalších akčních termínů.
 

Letenky z Prahy do Paříže
02.02.2019 – 03.02.2019

 

Dražší nebo ne?

Letenky s Transavia jsou cca o 700 Kč dražší než jsou aktuálně nejlevnější letenky z Prahy do Beauvais. S Transavia ale máte v ceně check-in na letišti, kde si bez problémů můžete vybrat sedadlo, velké kabinové zavazadlo v ceně a let je směrován na Orly, kde si jednoduše koupíte lítačku na MHD na počet dnů, na kolik potřebujete a máte v tom i cestu z letiště.

Jak v Paříži

Z letiště Orly se do centra dopravíme nejlevněji kombinací tramvaje a metra. Tramvaj T7 nás doveze na metro Villejuif-Louis Aragon, odtud můžeme pokračovat sítí metra kamkoliv. Pro jízdu jsou potřeba 2 lístky t+, na jeden lístek se totiž nedá přestoupit mezi tramvají a metrem, celkem nás tak vyjde cesta z letiště na 3,60 € (2 lístky za 1,80 €). Alternativně můžeme využít vícedenních jízdenek – stanice na letišti leží v zóně 4, stanice Villejuif-Louis Aragon leží v zóně 3.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Jiří napsal(a):

  Dobrý den,
  koupil jsem před pár týdny tyto letenky (děkuji za tip!), ale zajímalo by mě, co myslíte tím „máte v ceně check-in na letišti, kde si bez problémů můžete vybrat sedadlo, …“ Znamená to tedy, že na letišti je výběr sedadla ze zbývajících míst zdarma nebo je za poplatek stejně jako online?
  Děkuji,
  Jiří

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, je to zdarma, i při online checkinu to jde zdamra přesadit, na letišti už obvykle moc míst na výběr není…

 • Profilový obrázek
  K. napsal(a):

  Dobrý den,
  plánuji cestu do Paříže od 18.4 – 22.4.2019. Je možné už nyní koupit levnější letenky?
  Za případnou odpověď děkuji.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, koukněte na transavia.com a vueling.com, případně se může hodit ranní let ryanair.com, nic levnějšího bych moc nečekal, ceny se standardně drží kolem 2 000 Kč.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *