Nizozemsko: EINDHOVEN - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Nizozemsko: EINDHOVEN

598 Kč
10.8.2017 8:07 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

© Kinderdijk - Tarod pod CC

Levné letenky do Eindhovenu pořídíme v nabídce Wizz Air.
 

Zpáteční letenky z Brna do Eindhovenu jsou v nabídce aerolinky Wizz Air za fajnovou cenu. Letenky pořídíme za 598 Kč na zářijové a říjnové termíny. Pro získání této ceny navíc v některých termínech není potřeba vlastnit klub WDC.
Příkladovou letenku pořídíme na termín 17.10.2017 – 21.10.2017.
 
Letenky s Wizz Air rezervujte zde
 

Eindhoven

Ačkoliv většina cestovatelů využívá Eindhoven jako sekundární letiště pro Amsterdam, vyplatí se navštívit i toto pěkné město. Autobusem 401 se pohodlně dopravíte do centra, jízdenku pořídíte v automatu na zastávce (platba jen kartou, cena kolem 4 €).
Pokud se nespokojíte s návštěvou pouze Eindhovenu, tak můžete vyrazit vlakem i do dalších měst ať už do zmíněného Amsterdamu nebo Rotterdamu. Díky poloze letiště se nemusíte omezovat pouze na Nizozemí. V blízkosti letiště jsou i belgické Antwerpy nebo Brusel, či západoněmecký Düsseldorf.
Pokud směřujete přímo do Amsterdamu, vyplatí se spíše letenky s easyJet z Prahy, kde aktuálně pořídíme letenky na podzim okolo 1 500 Kč.

Kinderdijk

Kinderdijk je vesnička vzdálená asi 15 km od Rotterdamu. V jejím okolí leží 19 vodních mlýnů, které rozhodně stojí za návštěvu. Od roku 1997 je oblast zapsána v UNESCO. Do Rotteradmu jezdí z Eindhovenu přímé vlaky. Do Kinderdijku se dostanete z Rotterdamu ze stanice metra Zuidplein autobusem č. 90. Do Kinderdijku dojedeme také waterbusem.

Ubytování Eindhoven
Nejlevnější ubytování najdete zde
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *