Nizozemsko: EINDHOVEN - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Nizozemsko: EINDHOVEN

598 Kč
10.8.2017 8:07 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

© Kinderdijk - Tarod pod CC

Levné letenky do Eindhovenu pořídíme v nabídce Wizz Air.
 

Zpáteční letenky z Brna do Eindhovenu jsou v nabídce aerolinky Wizz Air za fajnovou cenu. Letenky pořídíme za 598 Kč na zářijové a říjnové termíny. Pro získání této ceny navíc v některých termínech není potřeba vlastnit klub WDC.
Příkladovou letenku pořídíme na termín 17.10.2017 – 21.10.2017.
 
Letenky s Wizz Air rezervujte zde
 

Eindhoven

Ačkoliv většina cestovatelů využívá Eindhoven jako sekundární letiště pro Amsterdam, vyplatí se navštívit i toto pěkné město. Autobusem 401 se pohodlně dopravíte do centra, jízdenku pořídíte v automatu na zastávce (platba jen kartou, cena kolem 4 €).
Pokud se nespokojíte s návštěvou pouze Eindhovenu, tak můžete vyrazit vlakem i do dalších měst ať už do zmíněného Amsterdamu nebo Rotterdamu. Díky poloze letiště se nemusíte omezovat pouze na Nizozemí. V blízkosti letiště jsou i belgické Antwerpy nebo Brusel, či západoněmecký Düsseldorf.
Pokud směřujete přímo do Amsterdamu, vyplatí se spíše letenky s easyJet z Prahy, kde aktuálně pořídíme letenky na podzim okolo 1 500 Kč.

Kinderdijk

Kinderdijk je vesnička vzdálená asi 15 km od Rotterdamu. V jejím okolí leží 19 vodních mlýnů, které rozhodně stojí za návštěvu. Od roku 1997 je oblast zapsána v UNESCO. Do Rotteradmu jezdí z Eindhovenu přímé vlaky. Do Kinderdijku se dostanete z Rotterdamu ze stanice metra Zuidplein autobusem č. 90. Do Kinderdijku dojedeme také waterbusem.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *