Nizozemsko: EINDHOVEN - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Nizozemsko: EINDHOVEN

828 Kč
11.6.2018 12:56 2 komentáře

CC0 Pixabay

Levné letenky do Nizozemska pořídíme na začátek září.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Eindhovenu jsou dostupné za 828 Kč na zářijový termín. Nejlevněji pořídíme letenky na 5.9.2018 – 8.9.2018, o pár korun dráž jsou pak dostupné i další různě dlouhé termíny.
 

Letenky s Ryanair rezervujte zde
05.09.2018 – 08.09.2018

 

Eindhoven

Ačkoliv většina cestovatelů využívá Eindhoven jako sekundární letiště pro Amsterdam, vyplatí se navštívit i toto pěkné město. Autobusem 401 se pohodlně dopravíte do centra, jízdenku pořídíte v automatu na zastávce (platba jen kartou, případně mincemi v autobuse, cena kolem 4 €).
Pokud se nespokojíte s návštěvou pouze Eindhovenu, tak můžete vyrazit vlakem i do dalších měst ať už do zmíněného Amsterdamu nebo Rotterdamu. Díky poloze letiště se nemusíte omezovat pouze na Nizozemí. V blízkosti letiště jsou i belgické Antwerpy nebo Brusel, či západoněmecký Düsseldorf.

Antverpy

Eindhoven má výhodnou polohu nedaleko belgických hranic, vyjet tak můžeme na výlet do Antverp. Jízdenky se nám budou hodit od Flixbusu, jednosměrná nás vyjde na 179 Kč, za zpáteční jízdenku tak dáme 358 Kč. Na výběr máme z několika spojů denně, které se nám hodí i jako návazné přípoje na přílet a odlet.
 
Jízdenky s Flixbusem rezervujte zde
 

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Kateřina napsal(a):

  Máte, prosím, někdo zkušenost, jak moc Ryanair řeší příruční zavazadlo, ale to malé 30x20x20? Dbají striktně na dodržení? (Mám rozměry 28x28x15)… Mockrát děkuji

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Viz odpověď na fcb.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *