Skupiny létají s Honzou

Červnové letenky na RHODOS

1 639 Kč
4.3.2021 10:26 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za výhodnou cenu pořídíme letenky na řecký ostrov.
 

Zpáteční letenky z Prahy na Rhodos jsou dostupné na červnové termíny za výhodnou cenu 1 639 Kč. Letenky za uvedenou cenu pořídíme na slušně prodloužený víkend od středy do neděle. Po celý červen jsou pak dostupné letenky do 2 000 Kč.
V ceně letenky máme příruční zavazadlo 40x25x20 cm, do 7 dní před odletem můžeme letenku bezplatně přebookovat (pouze za případný rozdíl v ceně), změnu můžeme provést 2x.
Příkladem letenky na 9.6.2021 – 13.6.2021.
 

Letenky z Prahy na RHODOS
09.06.2021 – 13.06.2021

 

Letenky během koronaviru

Vzledem k neustále měnícím se podmínkám může dojít ke zrušení nebo změně termínu, proto jakékoliv další služby rezervujte vždy jako zrušitelné. Pokud se rozhodnete neletět třeba kvůli aktuálním pravidlům, letenku můžete do 7 dní před odletem přebookovat bez poplatku za změnu.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Jana napsal(a):

  Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, pokud mi změní termín (odletu/ příletu), který mi nebude vyhovovat, zruší let, dostanu peníze zpět? Přebookování pro mě není řešením.
  Díky za odpověď.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ano, změna času musí být ale větší než 3h.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *