Skupiny létají s Honzou

Červnové letenky na jih Itálie

1 098 Kč
17.5.2021 8:46 6 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za výhodnou cenu jsou dostupné letenky do Bari.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Bari jsou dostupné na červnové termíny za 1 098 Kč. Letenky pořídíme především na termínu v průběhu týdne, o 57 Kč dráž pak pořídíme třeba i víkend. V ceně letenek máme příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm, letenky můžeme rovněž do 7 dní před odletem měnit.
Příkladem letenky na 14.6.2021 – 18.6.2021.
 

Letenky z Prahy do Bari
14.06.2021 – 18.06.2021

 

Letenky během koronaviru

I během letních měsíců je potřeba počítat s variantou, že může dojít ke změně nebo zrušení letu. Proto všechny další služby k letence kupujeme vždy jako zrušitelné. Do 7 dní před odletem můžeme měnit jak termín letu, tak v rámci 14 dní od odletu i destinaci. Změnu lze provést 2x.
 
Do Itálie můžeme od 16.5.2021 cestovat jen s negativním antigenním testem, pro cestu zpět je stále potřeba kombinace antigenního testu před odletem a PCR testu po příletu.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  kateřina napsal(a):

  Ahoj! Máte zkušenost s testovacím centrem v Bari či v Polignano a Mare? Díky

 • Profilový obrázek
  Janča napsal(a):

  Ahoj,
  rozhodla jsem se poprvé letět letadlem, takže jsem se chtěla zeptat. Když jsem z Opavy, je pro mě výhodnější letět Praha-Bari a nebo z vídně- Bari (itálie). Tedy pokud chci letět pouze tam a zpět asi dojedu vlakem či autem a s sebou mít pouze příruční zavazadlo. Děkuji za radu a popřípadě tipy, jak na to „poprvé“ 😀 …. Když moje Aj je pouze na základní úrovni.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, no záleží to na zvoleném času letu, ani do Prahy ani do Vídně se na první ranní odlety jen tak nedostanete takže bych počítal hlavně s tímto, do Vídně se dá dostat kolem 12h na odlet, z Prahy kolem 9h. Koukat na Wizz Air a Ryanair.

 • Profilový obrázek
  Kaki napsal(a):

  Ahoj!
  Ze stránek Ryanair jsem pochopila, že lze změnit pouze datum odletu, nicméně tady se píše, že 14 dní před odletem lze změnit i destinace. Chápu to správně (vím, že se úplně blbě ujišťuju), že tedy můžu změnit obojí, datum i cílovou destinaci, zdarma?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, ano u všech letenek, kde jsem to měnit šla i destinace, jelikož se doplácí cena letenky, tak jim prakticky o nic nejde.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *