Skupiny létají s Honzou

Indonésie: BALI

10 070 Kč
29.6.2018 15:56 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

Na Bali se dostaneme výhodně mimo sezónu z Berlína.
 

Nízkonákladovka Scoot uvolnila na mimosezónní lety na Bali letenky za dobrou cenu. Zpáteční letenku seženeme za 380 EUR, v přepočtu asi 10 070 Kč. Příkladem uvedeme termín 16.1. – 22.1. nebo 20.2. – 26.2, termínů je v lednu a únoru více a můžeme si je zkrátit i prodloužit. Letenek je na každý let jen malé omezené množství, s nákupem proto moc neotálejme. Lety jsou operovány převážně s několikahodinovým přestupem v Singapuru, čas můžeme strávit kratší prohlídkou města, kam nemusíme vyřizovat vízum. Jelikož jde o nízkonákladovku, v ceně letenky máme pouze příruční zavazadlo, za všechny ostatní služby si musíme připlatit.
 
Letenky rezervujte přímo na webu aerolinky
 

Jak do Berlína

Z Prahy nás do Berlína dopraví přímé vlakové spoje (už od cca 370 Kč v jednom směru z celého Středočeského kraje), případně autobusové linky Regiojetu nebo Flixbusu (od 9-15 € v jednom směru).
Na letiště nás pak dopraví autobusová linka TXL, která odjíždí z centra každých 5 minut, pro cestu použijeme jízdenku AB.

Bali

Mějme na paměti, že v zimních měsících je v Indonésii období dešťů, pokud chceme pobyt strávit na pláži, nejsou tyto termíny moc vhodné. Teploty se přesto pohybují kolem 30°C, a tak tyto termíny využijeme spíše pro poznávání ostrova.

Chystáte se navštívit Indonésii? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Barbora napsal(a):

  Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, dívala jsem se na jiný termín od 26.10 do 7.11 a nechápu tu cenu. Můžete mi s tím prosím poradit? Moc díky

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, tip je z 29.6.2018, letenky jsou tak už vyprodány.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *