Babí léto ve SKOTSKU - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Babí léto ve SKOTSKU

1 345 Kč
25.5.2020 9:33 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Na zářijové termíny pořídíme levnější letenky z Prahy do Edinburghu.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Edinburghu pořídíme na zářijové termíny a termíny během podzimu za částky do 1 500 Kč. Letenky jsou dostupné jak od Ryanair, tak easyjet, u kterého pořídíme nejlevnější letenky za 1 345 Kč. Pro získání lepších letových časů můžeme případně aerolinky i kombinovat. Ceny jsou včetně příručního zavazadla – Ryanair 40x25x20 cm, easyJet 56x45x25 cm.
Příkladem letenky na 16.9.2020 – 20.9.2020.
 

Letenky z Prahy do Edinburghu
16.09.2020 – 20.09.2020

 

Edinburgh

Z letiště do centra města se můžeme vydat autobusem Airlink 100, ten nás doveze do centra města k vlakové stanici za 4,50 GBP. Z letiště jezdí ale i tramvajová linka, která vyjde na 6 GBP. Pokud chcete ušetřit, stačí dojít asi 10-15 minut chůze na zastávku Ingliston Park & Ride, odkud nás vyjde jízdenka do centra na 1,70 GBP.

Letenky během koronaviru

Vzhledem ke stále zvyšující se poptávce po letenkách (a to i do destinací a termínech, které bych nečekal) jsem se rozhodl začít zařazovat standardní tipy, u kterých se dá pravděpodobně očekávat, že budou uskutečněny. V aktuální situaci, kdy se jednotlivá nařízení mění ze dne na den a zřejmě dojde během k léta k rozvolnění pohybu po celém Schengenu, je potřeba k letenkám začít přistupovat trochu jinak než jsme byli zvyklí, podle pár následujících pravidel:
Nekupujte letenky na termíny ve kterých je evidentní, že let buď nebude uskutečněn nebo nedojde k uvolnění opatření.
Nekupujte letenky za částky, které by mohly ovlivnit zásadně váš rozpočet v případě, že byste nemohli na let nastoupit, případně si připlaťte za měnitelný tarif.
Nerezervujte další služby do doby, než bude jisté, že let se uskuteční a vy budete moci let absolvovat, případně volte zrušitelné tarify.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Vojkovičová napsal(a):

  Máte nějaké informace zda bude možné a kdy letět do Skotska v letních měsících? Vojkovičová

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Zatím UK žádné konkrétní info o otevření nedalo.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *