Skupiny létají s Honzou

AMSTERDAM v akci z Prahy

961 Kč
25.1.2022 9:23 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Po delší době pořídíme letenky z Prahy do Amsterdamu pod tisícovku.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Amsterdamu pořídíme v nabídce easyJet konečně i pod tisícovku. Letenky na zimní i jarní termíny jsou dostupné 961 Kč. V nabídce je spousta termínů na únor a to včetně víkendů, letenky pořídíme levně i na první termíny, ve kterých jsou otevřeny zahrady Keukenhof. V ceně letenek do easyJet máme příruční zavazadlo 45x36x20 cm.
Jako příklad letenky na termín 25.3.2022 – 28.3.2022.
 

Letenky do Amsterdamu
25.03.2022 – 28.03.2022

 

Amsterdam

Z letiště v Amsterdamu se dopravíme do centra buď vlakem nebo autobusem.
Pokud z letiště zvolíte lokální busy, vyjde Vás jízdenka na 3,20€, můžete zvolit bus č. 69, který Vás doveze na stanici metra Amsterdam Sloterdijk, po cestě můžete přestoupit na tramvaj č. 1, která Vás zaveze do centra města. Jízdenka má platnost 60 minut. Jízdenka na 24 hodin stojí 8,5 € a platí i na linku č. 369 jedoucí na letiště, takže cestu z letiště můžete mít už v ceně.
V nabídce je také přímý bus č. 397 za 6 € na hlavní vlakovou stanici v Amsterdamu, případně vlak (cirka 15 minut na Amsterdam Centraal) za 4,60 €.
Po Amsterdamu se můžete pohodlně pohybovat metrem, tramvajemi nebo autobusem. Nevynechte také projížďku lodí po kanálech.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Štěpánka napsal(a):

  Hezký den, zakoupila jsem letenky do Amstrdamu na konci února a provedla online check-in, v průběhu jsem však nebyla dotázána na žádnou informaci ohledně předběžných informací o cestujících ani čísla pasu atd… Nicméně check-in proběhl a k dispozici mám už i palubní lístky. Bojím se ale, aby s tím pak nebyl problém, nemáte někdo zkušenost?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ano je to vpořádku. Aerolinky z EU u letů v rámci Schengenu už nemusí údaje sbírat.

 • Profilový obrázek
  Lenka napsal(a):

  Dobrý den Honzo,
  koupila jsem si letenky do Amsterdamu s příplatkem do 15 kg kde mi napsali že mohu mít zavazadlo 56x45x25.
  Myslíte, že by mohlo do zavazadlového prostoru, jelikož si chci zabalit trekové hole. Vůbec nebím co jsem si přikoupila. Měli tam při koupi letenky jen zavazadla váhové limity. Tak jsem z toho trochu zmatená.
  Děkuji moc za odpověď a přeji pěkný den
  Lenka

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ano 15kg je odbavené, takže ho necháte klasicky na přepážce odbavit do zavazadlového prostoru.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *