Skupiny létají s Honzou

AMSTERDAM na víkendy

1 128 Kč
21.7.2020 12:41 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V nabídce nízkonákladovky easyJet pořídíme levné letenky do Amsterdamu.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Amsterdamu jsou dostupné v nabídce easyJet na zářijové termíny za super cenu 1 128 Kč. Letenky jsou dostupné celé září a to včetně víkendů, kdy můžeme odletět i v pátek po práci a vrátit se v neděli. V ceně letenek od easyJet je navíc stále velké příruční zavazadlo 56x45x25 cm a rovněž aerolinka nerozesazuje cestující z jedné rezervace po letadle.
Příkladem letenky na 17.9.2020 – 20.9.2020.
 

Letenky do Amsterdamu
17.09.2020 – 20.09.2020

 

Amsterdam

Z letiště v Amsterdamu se dopravíte do centra buď vlakem nebo autobusem.
Pokud z letiště zvolíte lokální busy, vyjde Vás jízdenka na 2,90€, můžete zvolit bus č. 69, který Vás doveze na stanici metra Amsterdam Sloterdijk, po cestě můžete přestoupit na tramvaj č. 1, která Vás zaveze do centra města. Jízdenka má platnost 60 minut. Jízdenka na 24 hodin stojí 7,5 € a platí i na linku č. 69 jedoucí na letiště, takže cestu z letiště můžete mít už v ceně.
V nabídce je také přímý bus č. 197 za 5 € na hlavní vlakovou stanici v Amsterdamu, případně vlak (cirka 15 minut na Amsterdam Centraal) za 4,20 €.
Po Amsterdamu se můžete pohodlně pohybovat metrem, tramvajemi nebo autobusem. Nevynechte také projížďku lodí po kanálech.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Marie napsal(a):

  Dobry den, mam zakoupen let 24.-26.9. do Amsterdamu. Momentalne se da ale zakoupit letenka na zarijove terminy jen patek/nedeli. Ostatni dny jsou oznaceny jako “zadne dostupne lety”. Nemate zkusenost, zda se da ocekavat, ze nas let (ct-so) bude zrusen?
  Dekuji,
  Marie

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ano bude s největší pravděpodobností zrušen, budete ho moct přesunou na ten pa-po, easyJet prošrtal na září a říjen skoro všechno, snad je to finální.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *