Skupiny létají s Honzou

Akční letní letenky na ALJAŠKU

12 460 Kč
2.8.2022 14:47 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Levné letenky na Aljašku pořídíme u Lufthansy.
 

Letenky na Aljašku na příští léto můžeme pořídit už nyní za fajn cenu. Letenky z Mnichova do Anchorage pořídíme nyní za 492,5 EUR, tedy asi 12 460 Kč. Jedná se o kombinaci cesty vysokorychlostním vlakem z Mnichova přímo na letiště ve Frankfurtu, kde se přestupuje na přímý let přímo na Aljašku. Za příplatek cca 1 000 Kč můžeme cestu vlakem vyměnit za letadlo, za stejný příplatek můžeme na cestu nastoupit až ve Frankfurtu a letět bez přestupu. Letenky jsou nyní dostupné na termíny v červnu a červenci 2023, létá se několikrát týdně a můžeme si poskládat kratší i delší termíny. V ceně letenky je jedno příruční zavazadlo. Nejlevněji letenky koupíme přímo na stránkách Lufthansy, o něco dráž pak na Pelikánovi. Příkladem třeba termín 1.7. – 8.7.2023.
 
Lufthansa sice píše, že při nejlevnější cestě jsou 3 přestupy (3 stops), fakticky se ale jedná o jediný přestup ve Frankfurtu z vlaku na letadlo a obráceně, další 2 zastávky jsou myšleny jako zastávky vysokorychlostního vlaku po jeho cestě do Mnichova, na kterých se nepřestupuje.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *