Skupiny létají s Honzou

Akční letenky z Prahy na ARUBU

11 290 Kč
5.4.2019 10:48 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

Právě teď pořídíme akční letenky z Prahy na tropickou Arubu
 

Velice výhodné letenky na Arubu jsou nyní k dispozici dokonce s odletem z Prahy. Za cenu 11 290 Kč máme zpáteční letenku, která v obou směrech zahrnuje při přestupu jeden celý den v New Yorku. V nabídce je několik termínů na přelomu červen/červenec a další pak prakticky v celém září. V ceně letenky je navíc také velké odbavené zavazadlo do 23 kg.

Letenky z Prahy na Arubu
10.06.2019 – 18.06.2019

Přestup v New Yorku

Dlouhé přestupy bývají často otravné, v tomto případě se může jednat o vítané zpestření. Při obou letech (tam i zpět) máme na přestup v New Yorku okolo 20 hodin, využít ho tak můžeme k prohlídce města. Vzhledem k cenám letenek do New Yorku (převážně z Prahy) se tak jedná o skvělou možnost navštívit toto město při cestě na tropickou dovolenou. Let přistává na letišti Newark, cesta na Manhattan AirTrainem zabere asi 30 minut a vyjde na 12,5 USD.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Radim napsal(a):

  Dobrý den, jde nějak nastavit ve vyhledávání aby jsme v New Yorku strávili treba 4 dny a pak letěli na Arubu? Díky Radim

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, bohužel ten tarif není v tomhle flexibilní.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *